Recenzie na pôrodnicu v Trnave

29. feb 2024

Zdravím, verím že sa tu nájdu aj žienky ktoré rodili v Trnave, prosím Vás, ako hodnotíte ich pôrodnicu ako všetko dokopy myslím, personál, prístup na čakačke, na sále, na šestonedelí či aj na novorodeneckom oddelení..za každú recenziu budem nesmierne rada 😊

A ak by ste sa tu našli také, ktoré viete aj ako to funguje tam s nadštandardnou izbou či je to nemožné sa tam dostať na rad cena atď., či môže byť muž pri pôrode od začiatku kontrakcií tam a tak no, dikyyy

saxana000

Tu sa pripnem

sunnyday216

Existuje skupina pôrodnica Trnava
Na nadšandart sa neda skorej dostat iba sa spytat uz ked budete priamo na porodnej sale ..ale byva tam plno.momentalne su vsak navsety zakazane aj tam pre chorobnosť.

sunnyday216

Cena za izbu je okolo 40 eur za noc
Otec moze byt pri porode od začiatku jedine žeby sa velmi rodilo a bolo by plno na pôrodnej sale nemohol by byť s tebou na čakačke

mackka9
3. mar 2024

Ahoj. Zaleži asi na koho narazíš. Odelenie gynekologie najzlatšie sestričky. Na vzdycharni som asi schytala jedinu PA ktora bola uplne na nič. Hrozny pristup. Ale vsetci si vacsinu chvalia ostatne PA. Za mna pristup nič moc. Lekari ma tiez extremne neohurili 🤷‍♀️. Nabuduce idem s porodnym planom 🙈. Ale viem že plno bab ma dobru skusenosť. Sestričky na šestonedeli vcelku okej. Nečakaj že ti niekto s kojením pomože alebo dá nejake schopné rady. Ich riešenia sú klobúčiky a UM z flaše. Tak na kojenie ak chces kojit sa radšej priprav sama a zisti si čo najviac ide 😉. S nadštardantom by som neratala. Budes asi rada ak bude vobec miesto na šestonedelí. Strava príšerna, určite si niečo zabal alebo nech ti prinesu 🙂. Celkovo hodnotím- Chvala bohu že tam človek je len 3 dni.
Rodit tam budem aj teraz. Hlavne preto lebo je najblizsie a vymyšlat s rodením inde asi by som mala strach či tam stihnem prist, 🙈 alebo či sa cestou niečo nepokašle. Takže dufam že tento krat bude lepšia zostava. Už viem čo čakať a čo chcem 😁
A este navštevy som neriešila. Nevidim dovod ked na normalnej izbe navstevy niesu. Na chodbu mozem len ja a ukazat dieta cez sklo 🤦‍♀️ ako v dakej Zoo. Radšej počkam par dni alebo môžem ukazat rovnako dietatko cez videohovor.

mackka9
3. mar 2024

@mackka9 a umna bol muž cely čas somnou. Bolo to v roku 2021 november. Vtedy stacil negat.covid test

interneta
12. mar 2024

Aktualne skusenosti poskytnu na fb stranke Porodnica Trnava. Ja som tam bola pred 6 rokmi, tak neviem, ci by to pomohlo. Vtedy bolo na sesto plno, tak som lezala na gynekologii (prv na izbe, kde nas bolo dost zien, potom ma presunuli na izbu, kde sme boli dve a nakoniec som mala polostandard. Cenu si nepamatam, ale pointa je, ze si na izbe sama, ale o socialne zariadenie sa delis s druhou izbou (tam boli vtedy dve ci tri maminy). Pristup na gynekologii..no, nemohla som prejst po svojich, lebo som odpadavala. Dieta mi ale nedoniesli (chripkove obdobie, ale vedla baba po sekcii hovorila, ze jej ho doniesli, wtf). Dokonca ich ani sprvu nenapadlo posadit ma napriklad na vozik, az neskor. Neboli schopne mu tam na moje prosby (2x) zaniest ani mojkacika (ze vsak ma cochvila presunu ale prd makovy). Urobila to az zlata studentka/praktikantka. Na sestonedeli bola jedna vecne namosurena asi vrchna sestra. Najlepsie sa jej pratat z cesty. Ohladom dojcenia mi prekazalo, ze tam nepodavaju jednotne info, kazda radila podla seba. Niekomu to moze prekazat (vtedy som to neriesila), ale davali automaticky umele mlieko. Na novorodeneckom nebol problem. Jedlo bolo celkom ok, ziadny luxus, ale zjest sa dalo. Okrem rastlinneho masla 🙂 mala som tam este svoje drobnosti. Pri porode ma prekvapila mlada lekarka, u ktorej som cakala pochopenie pre vyber inej polohy, ale v podstate ma zrusila. Vseobecne su s nou zeny spokojne, ale pri mne asi v nemala dany moment dobru naladu. Do porodnice som prisla uz v takom stadiu, ze som sla takmer rovno hore na salu rodit. Muz bol pri mne. To nam nastastie vyslo, lebo predtym to bolo zakazane skrz chripku. Ale potom sa trnavsky zupan pochvalil, ze bol pri porode a strhala sa lavina, ci su si niektori rovnejsi 🙂

monicatko20
12. mar 2024

Ja som rodila 4/22..príjem úplne super, vzdychačka super, ja som teda chytila úžasnú zmenu..napriek komplikáciam pri pôrode ďakujem sestričkam za pomoc pri tlačení, rýchlemu zásahu lekára ktorý dokázal nemožné, a malý vďaka nemu nešiel kliešťami..šitie bola pre mňa nočná mora, no ani som o ňom nevedela..pri prvom au mi okamžite nastriekal,,zázračný sprej,, (on ho tak nazval)a nič som necítila, stehov minimum..malý po pôrode musel na jisku..oddelenie na jiske za mňa top..starostlivosť počas 14 dní čo sme tam strávili úžasná.. ja sa nemôžem sťažovať okrem stravy na nič 🙏 Jak pri mne tak pri malom nonstop niekto bol, ja ako prvorodička som dostala všetky potrebné informácie, pomohli rozbehnúť mliečko, poradili ako so stvrdnutym mliekom..dokonca som mala milé sestričky ktoré skúšali malého prikladať.. žiaľ neúspešne..nemali sme vyvinutý sací reflex, rodila som predčasne.. Ja by som inú nemocnicu nevolila určite 🙏 V podstate im ďakujem za život malého, ak by som rodila u nás v GA neviem ako by drobec dopadol..a nebola som v nadštandarde..návštevy však na oddelenie dovolenku nie sú.. čo mne osobne nevadilo, tato mohol vidieť malého cez sklo, dnu k babatkam nesmie nikto..