Sexuológ - Trnava, Bratislava, Senec

sarahka
4. apr 2022

Ahojte žienky. Moje opakovane mykozy na ktoré nepomáha gynekológ ani imunolog som sa rozhodla riešiť inak lebo už mi z toho hrabe na hlavu 🙂 viete mi odporučiť sexuológa alebo niekoho kto by mi v tejto téme vedel poradiť v blízkom okoli? Som z Trnavy, ale može byť aj Senec alebo Blava , podobne okolie od seba polhodinu vzdialene.. v TT som našla pani Šedivu ale nepočula som najlepšie recenzie. Tento problém riešim 4 roky , takže vyskúšané mám všetko už či už zo strany liečby , stravy, spodného pradla, všetkého. Ďakujem

mimka91
5. apr 2022

@sarahka ja by som mozno skusila gynekologicku fyzioterapeutku Zuzku Wolekovu z BA

sarahka
autor
6. apr 2022

@mimka91 zdravím a máte s ňou aj skúsenosti ? Či recenzie ste počuli?

mimka91
15. apr 2022

@sarahka ja som s nou riesila poporodne poranenia.

20erika07
15. apr 2022

@sarahka skusili ste aj alergo? Sestra trpela dlho opakovanymi mykozami, az ked jej zistili rozne intolerancie, a zacala riesit primarne to, tak aj po mykozach je fuč.
Kedysi som mavala aj ja, ale mne pomohlo len dlhodobo jest probiotika a odvtedy nemavam ,to je asi 3roky ,prvy polrok som brala intenzivne, neskor aspon jednu tbl za den

sarahka
autor
15. apr 2022

@20erika07 imunologicku som skusala , ta mi dala liečbu ktorá pomohla ale nejako sa mi to vrátilo . A ake probiotika Vám pomohli? Je to začarovaný kruh pre mna

20erika07
15. apr 2022

@sarahka verim, je to strasne... inak este aj wobenzyn vela zenam pomohol aj u nas v rodine aj tu co som uz citala fora. Len je dost drahy. Ja som jedla od jamiesonu nejake probio, pozerala na tie hodnoty plus cena a tie mi vysli naj, urcite su aj lepsie. Len ich treba naozaj brat poctivo prve mesiace ,vydrzat, mikroflora sa obnovi a bude sa vediet aj udrzat zdrava aj ked sa znizia probio a potom aj vysadit a dat si len obcas a tak.

tribratri
19. apr 2022

@20erika07 ktore konkretne to boli jamieson?

20erika07
19. apr 2022

@tribratri najprv som mala tie v tej hnedej nadobke, asi 120tbl, ale teraz ked som k atb potrebovala tak som ich nevedela uz najst na nete, objednala som tie v bielom, drzim vzdy v chladnicke

tribratri
19. apr 2022

@20erika07 ďakujem 😀❤

vorkola
5. jún 2022

@sarahka Skus si do teplej,nie vrelej vody dat do lavora asi4 kv tea trill oiil a k tomu za polievkovu lyzicku jedleho oleja .Tea trill oill je ausralsky olejcek.S nim opatrne ,lebo moze aj vysusovat,skusit len raz,ak by este bola mikoza ,tak az za tyzden,Sedaci kupel ma trvat len 20 minut

butterfly333
30. dec 2022

Prosím vás je v TT sexuológ ktorý sa zaoberá neplodnostou a hľadá príčinu nie ako gyn čítala som ze sexuológ vie a zaoberajú sa tým.