Svadobné salóny v Trnave

madamko
22. feb 2023

Ahojte asi to sem úplne nepatrí ale potrebovala by som vedieť či máte niekto skúsenosti do svadobnými salonmi v TT.. Na zoyu som moc dobre recenzie nečítala a s white rose som nemala super skúsenosť... Vdaka

lilyianka
22. feb 2023

@madamko ja mam dobru skúsenosť so salonom na Vajanského a zlu so Simoon (tuším tak sa pise)

madamko
autor
22. feb 2023

@lilyianka môžem sa spýtať že ale boli ceny toho požičovneho? Lebo všade čítam take hrozne ceny ze neviem ci sa neoplatí kúpiť tie šaty od nejak inej nevesty a dat si ich prispôsobiť

lilyianka
22. feb 2023

@madamko ja som požičiavala pred skoro 9r,čiže myslím,že suma ti moc nenapovie. Tuším okolo 300€ ak sa nemýlim

lilyianka
22. feb 2023

@madamko teraz sa to v akých sumách pohybuje?

madamko
autor
22. feb 2023

@lilyianka tu na konovi som čítala že rátajú tak so sumou okolo 800e reku ze fuu

madamko
autor
22. feb 2023

@lilyianka a ešte mam otázku ze ci ste mysleli Šarm alebo margo

lilyianka
22. feb 2023

@madamko šarm

siobhan269
25. feb 2023

@madamko ja sice netusim cenu pozicovneho siat, no ja som si kupila online, bez predosleho skusania, saty mi sadli perfektne, na nasu mini svadbu v kruhu rodiny mi uplne stacia, su jednoduche, pekne, a cena smiesna 🙈. Topanky ma vysli viac 😀 Kamoska tiez kupovala online a bola spokojna.

mk1111111111
25. feb 2023

Za 800? Je to strasne vela, ved si pohladaj na predajnom portali, za 300-400 musis kupit uz take luxusnejsie. Hladaj blizsie k TT, vyskusas a este po svadbe predas