Tehotenská fyzioterapia, hypnopôrod

27. okt 2022

Ahojte, nebyvam v Trnave dlho tak skusam hľadať overené info 🙂 hladam nejaku fyzioterapeutku ktorá sa venuje ženám pred pôrodom taktiež by som mala záujem o prípravu na hypnoporod je tu niekto kto sa tomu venuje ? V rodnom meste na to mame výborne kurzy, žiaľ to je veeelmi ďaleko rada by som to absolvovala priamo v Trnave pripadne blízke okolie alebo ešte by prichádzala do úvahy aj Bratislava 🙂 prosím len o odporúčania kde máte vlastnú skúsenosť 🙂

ivkabojkasova
27. okt 2022

Ahoj, gynekologickou fyzioterapeutkou v Trnave je Mgr. Deana Simeonova, chodim k nej na poporodne cvicenia v klube Tri sisky. Vedie aj predporodne cvicenia s tehotnymi, no netusim, ci ponuka aj nejake individualne konzultacie. Priamy kontakt na nu nemam, mozno v Troch siskach by ti vedeli dat, pripadne ju najdes na Instagrame, FCB... Skus pohlad. Ohladom hypnoporodu ti neviem poradit...

cimage
27. okt 2022

My sme si robili online kurz (pocas korony sa inak ani nedalo) hypnoporodu s Ludmilou Vedrussou Tothovou, ktora je z vychodu, ale bolo to super.
Potom som robila 5dnovu vyzvu so Zuzkou z Jednoduchy porod, robi aj osobne kurzy hypnoporodu. Skus si pozriet:
https://jednoduchyporod.sk/

sunnyday216
27. okt 2022

Táto Gabika robí kurzy v TT

autor
28. okt 2022

@ivkabojkasova ďakujem o tie predporodne cvičenia by som mala záujem a potom určite aj poporodne, to si pôjdem prezistit 🙂
@sunnyday216 super veľmi sa mi pani pozdáva, hneď som sa prihlásila na online kurz hypnoporodu ktorý bude v novembri
Ďakujem vam za informácie pomohli ste 😇

deanafyzio
28. okt 2022

Dobrý večer, áno vediem tehotenské aj popôrodné skupiny v troch šiškách, a pokial potrebujete niečo riešiť aj individuálne, je tu možnosť, pracujem aj tak 🙂 Kludne ma kontaktujte cez instagram- feminity_fyzio alebo na fb- Deana Simeonov. Pozdravujem a prajem pekný večer.

Deana