Výber pediatra v Trnave

nina1209
28. sep 2020

Ahojte mamičky, chcela by som sa spýtať a zároveň aj poradiť o výbere pediatra alebo pediatričky v TT nakoľko sa nám ma o chvíľku narodiť bábätko a zaujimalo by ma podľa čoho ste vyberali vy alebo nejaký konkrétny typ na meno. Hľadám niekoho s naozaj ľudským prístupom a rada by som počula vaše názory ohľadom kritérií ktoré by mal spĺňať keďže vôbec neviem od čoho sa odpichnúť. Čakám prvé bábätko a som s toho dosť zmätená.. vopred ďakujem za každú jednu odpoved a radu. Prajem pekný deň. 🙂

amonet
29. sep 2020

@nina1209 my sme zacali teraz k Mudr Jarabkovej a mne sa paci, vyberala som podla recenzii a skusenosti mamiciek, mila prijemna doktorka aj sestricka,

nikpa
29. sep 2020

@nina1209 možno to nakoniec ani nebudes musieť riešiť a dáš ho tam kde ho zoberu, na isto musia podla obvodu kde mate trvalý pobyt. Pediatricky v TT su preplnené, ja som toto riešila 3 roky spätne a teda dve ktoré som si vybrala nás odmietli, vraj majú plné stavy. Nakoniec sme skončili podla obvodu ale som spokojná. Ale možno sa ti zadari a dostanete sa kam si vyberies.

radkako
29. sep 2020

@amonet mozem sa spytat ako je pani doktorka vekovo cca? A ci je precizna, prinporadni napriklad? Dakujem 🙂

karolina0303
2. okt 2020

My sme vybrali pani dr.Pokojnú , neodmietne určite 🙂 mala som ju ja , stále mám 😂🙈 a dala som tam aj krpca úžasný prístup odporúčam

amonet
2. okt 2020

@radkako moze mat okolo 50 je velmi mila, vsetko skontroluju, pomeraju, podporuje ma v dojceni lebo s tym mame trochu problem. poradi, vypocuje aj hystericku prvorodicku😅🤷‍♀️ za mna zatial fakt super

zuzu1994
3. okt 2020

@radkako pani Dr Jarabková má 65 rokov chodím k nej od malička je veľmi dobrá dr a hlavne vždy zisťovala aj príčinu a radšej poslala na vyšetrenie keby bývam v tt dám k nej syna ale máme v dedine pediatričku tak to nemám ďaleko 🙂

pauli222
11. feb 2023

Ahojte, aká je situácia aktuálne? Kto ešte berie mimo obvodu a je ozaj dobrý? Ďakujem