Zápis do škôlky v Trnave

1. mar 2024

Ahojte prosím vás neviete kedy je zápis do škôlky ?
Škôlky sú rozdelené podľa ulíc alebo ako?
Netuším kam mám dať prihlášku.mozrm si say7sj viac prihlášok?
Netuším, ako postupovať ďakujem..

simona92101
1. mar 2024

Kazda skolka ma inak,treba obehat skolky a pozistovat,vypytat prihlasky.mozte si dat do kolkych chcete

veron57
1. mar 2024

Zapis do skolok byva cca zaciatkom maja. Prihlasok si mozte dat kolko chcete. Ale prednostne beru deti ktore spadovo podla trvaleho pobytu patria pod konkretnu skolku a ak maju kapacitu zoberu aj ine deti. Toto sa tyka mestskych skolok, suktomne to mozu mat inak

autor
1. mar 2024

@veron57 ako zistím pod akú škôlku patríme,sme sa presťahovali do Trnavy, takže neviem kde ktorá ulica patrí..

nikpa
1. mar 2024

Ved si daj tam kde bývaš aby si to mala najbližšie. Na sídlisku je vždy viacero škôlok, radím dať aj viacero prihlášok lebo v TT je to zúfalé. Deti ktoré majú čerstvo 3 roky, majú malú šancu vôbec sa umiestniť. Každá škôlka ma aj internetovú stránku, tam píšu oznamy, majú tel. čísla aj email, môžeš sa informovať.

autor
1. mar 2024

@nikpa skôr ako som napísala sem som cez týždeň písala do dvoch email, neodpovedali tak som sa skúsila informovať tu

veron57
1. mar 2024

V tomto VZN c. 577 su rozdelene skoly a skolky podla ulic
https://www.trnava.sk/sk/vseobecne-zavazne-nari...

bavlnka92
1. mar 2024

vopred upozorňujem že ani pod spádovú nás nevzali = kapacita. museli sme žiadať inde...

veron57
1. mar 2024

Ja som dala prihlasku iba do nasej spadovej a to mal syn 3 roky az v novembri a zobrali ho normálne od septembra. A tiez tak zobrali viacej deti co viem, a dokonca aj tych co mie su z TT

nikpa
1. mar 2024

@veron57 mne staršieho nezobrali k nám a to mal v septembri počas nástupu 3r 9m. A druhého mi zobrali na opačny koniec mesta. Takže my sme nemali vôbec šťastie.

petuska86
3. mar 2024

Zapisy byvaju cely maj.normalne mesto aj skolky zverejnia datumy. Este nie su zverejnene ani datumy zapisov do skoly (to byva v aprili) takze mate cas. Na mail necakajte ze odpisu, na to asi nemaju kapacitu. Cize vsetky skolky ktore chcete skúsiť si pohladajte ich stranky a na nich tlaciva. Ziadost o prijatie.zatial si ich kludne vypiste a nachystajte. Par dni v maji hned na zaciatku byvaju datumy v kazdej skolke aj prresne casy kedy mozete prist na zapis. Takze bud pridete osobne alebo sa da len poslat elektronicky a to do konca maj. Potom rozhodnutie bude v juni