Detská gastroenterológia Tvrdošín verzus Martin

mata391
1. dec 2021

Prosím vás, musím ists dcérou na gastrologicke vyšetrenie. Rozhodujem sa medzi Tvrdošínom a Martinom. Mate prosím vás nejaké skúsenosti ? Dakujem

evica17
1. dec 2021

@mata391 ak v martie robi este mudr. szepeova na detskej gastro, tak za mna nic moc (chodila som tam ako dieta pred cca 8 rokmi ). Dlho sa caka aj na samotny termin, aj na vysetrenie v ten den, pani doktorka velmi neprijemna, a podla mna ani nejaka extra odbornicka to neni

mata391
autor
2. dec 2021

@evica17 ďakujem velmi pekne za radu 😉

zanet266
6. dec 2021

@mata391 pani doktorka v nemocnici v Martine Zuzana Michnova,uzasnaaa doktorka,ked som s polrocnou dcerkou lezala v Martine vysetrovala nas ,potom sme tam boli aj na kontrole a velmi mila doktorka k detom,aj sestričky su skvele...len asi bude problem s terminom.

dalekatosa
16. jan 2022

@mata391 Odporúčam Martin, určite sú tam lepší odborníci,chodila som so synom, veľká spokojnosť.

karamellka1
16. jan 2022

@mata391 ja som tiež bola s dcérou v Martine pri pani doktorke Michnovej a je perfektná. Máme napríklad bližšie detského gastroenterológa v PP alebo RK, no budeme chodiť k nej 😉. Milá, ústretová, ochotná, poradí, pomôže.

mata391
autor
1. apr 2023

Ahojte, prosím vás, nemáte náhodou email ma pani Dr Michnovu? Už 3 týždne sa nemôžem dovolať ohľadom výsledkov z gastrofibroskopie dcéry. Viem, že treba volať len pondelky a utorky ale stále mi to nikto nedvíha 🙏🙏🙏

zanet266
1. apr 2023

@mata391 voláte na toto číslo 043/4203 839 ? A o koľkej? Tam treba poobede 14-15:00