Psychológ - Tvrdošín, Trstená

baset
12. aug 2021

Ahojte dievčatá, neviete prosím poradiť nejakého dobrého psychológa pre dospelých na Orave, najlepšie okolie Tvrdošína alebo Trstenej 🙏 Skúšala som MUDr. Tukovú, ale žiaľ sme si veľmi nesadli, tak ak máte niektorá dobrú skúsenosť budem vďačná za každú radu.

dori2
12. aug 2021

@baset v celom okrese nemas velmi na vyber. nie je tu vela takych sluzieb. a tiez zalezi co potrebujes- ak vyslovene ambulanciu a psychoterapiu, okrem Dr. Tukovej je tu este Dr. Filkova (No). inak len skolske zariadenia viac menej sa venujuce prevencii

baset
autor
12. aug 2021

@dori2 to je pravda, možno je to preto, že veľa ľudí má stále pocit, že psychógovia sú len pre "bláznov" a teda po nich na Orave nie je až taký dopyt. Ja hľadám nejakého, ktorý by mi pomohol prejsť si rodinnými krízami a vyrovnať sa s minulosťou, ale ako som zatiaľ postrehla väčšina sa u nás venuje ak tak skôr deťom prípadne vydávaniu posudkov a pod. čo je trocha na škodu. Každopádne ďakujem za tip ❤️

dori2
12. aug 2021

@baset tak vyskusaj tu filkovu, alebo este v dk je reguly, pripadne ak ti nie je daleko LM odporucam ABC intitut
psychologov tu je, ale skor tych orientovanych n skolstvo…

mihalnice
1. jan 2024

@baset , podarilo sa ti niekoho nakoniec zohnat?