Aký ďalší produkt by ste privítali v sortimente Nutrimama Profutura?

miriam_nutrilon
19. jún 2015

Sme veľmi radi, že sa Vám mliečny nápoj a cereálne tyčinky Nutrimama Profutura páči. Napadá vás nejaký ďalší produkt, ktorý by ste v sortimente pre dojčiace mamičky uvítali? Alebo nová príchuť existujúcich produktov? Podeľte sa s nami o svoje nápady 😉

irenaliza
19. jún 2015

Dobrý deň,ešte som vaše produkty neochutnala, ale určite skúsim a akú príchuť, ja mám rada višne, možno by cereálne tyčinky s višňami neboli zlé a aj mliečny nápoj by mohol byt s príchuť viní alebo brusníc. A aký produkt, no neviem, ja myslím, že je supe čo máte pre dojčiace matky, možno niečo malé ako cukríky, ja si rada pri prechádzkach aebo aj pri jazde autom dávam cukrík, nebol by chcel profutura cukrík s príchuťou ovocia a možno by v sortimente mohli byť hlavne nejaké zaujimavé doplnky pre mamičky napr. krásny tanierik, pohárik,kabelka, kde by s všetko zmestilo a hlavne aby mamka bola krásna, veď to je tiež dôležité.a krásne sa z nich papkalo, al ja vie čo všetko nejde, Ste super. Ďakujem za Vaše dni. 🙂 🙂

bubloska135
19. jún 2015

Podla mna jednoznacne nejaky napoj, stava

bibinka78
19. jún 2015

naporovnanie od sunaru je napoj omnoho chutnejsi ceralne tycinky som este nekostovala.Ja by som uvitala novu prichut banan alebo cokolada,mozno aj granulovy caj by bol super.Nakolko casto soferujem cestujem potesil by ceralny snack zobkat a ked nestiham zarobit napoj hodil by sa hotovy napoj 😉

lennkka17
19. jún 2015

nejaký iný nápoj ako mliečny by bol fajn 🙂

annarita
19. jún 2015

k cereálnym tyčinkám mi jednoznačné chýba nejaký drink či šťava ... 🙂

erika630
19. jún 2015

mliečny nápoj - napr. jahoda alebo čokoláda poprípade zmes ovocia - pretože vanilka nechutí každému 🙂

vtacatko3
19. jún 2015

Nejaký mliečno-ovocný nápoj. Niežo čo by bolo proti zápche.

moncicici
21. jún 2015

Ja by som uvitala nejaku stavu, popripade aj ine prichute mliecneho napoja - cokolada, kokos alebo mandle 🙂

catherine2014
21. jún 2015

uvitala by som prichut hrozno, ci uz v tycinkach alebo v podobe napoja /ovocneho, mliecneho/

kvetinka15
21. jún 2015

Nakoľko patrím medzi maminky, ktoré pred tehotenstvom s obľubou vypili denne niekoľko dobrých kávičiek a v tehotenstve a počas dojčenia si ich nemôžem dopriať, ocenila by som príchuť Caffe Latte 🙂 🙂 🙂

matusik24
21. jún 2015

Mňa by potešili zdravé celozrnné nápoje alebo šťavy,tiež by som vyskúšala zdravé sladkosti aj pre maminky aj pre drobcov. 🙂

zuzanitaina40
21. jún 2015

nejake zele cukriky🙂))