Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  lennkka17
  9. dec 2020    Čítané 122x

  Plasmakozmetika - zázrak na vyhladenie pleti

  Sú to 2 týždne, čo testujem túto kozmetiku. Na úvod musím povedať, že som s touto kozmetikou spokojná a určite ju budem používať aj naďalej. Skutočne pomáha na vyhladenie pleti. Nebudem písať veľmi dlhú recenziu, aby vás to od čítania neodradilo. Zhrniem teda podstatné veci. 

  Testovala som 2 produkty a to Plasmacreme a Plasmagel. Pri testovaní som sa zamerala na svoju tvár. Mám 31 rokov a od puberty mám problém s akné. V súčasnosti je už akné oveľa lepšie, no ostali mi jazvy po akné. 

  Krém aj gél majú veľmi pekné balenie. Pumpička je veľmi praktická, a to oceňujem pri obidvoch produktoch. Krém som používala na tvár 2-krát denne a to ráno a večer. Gél som používala len večer pred nanesením krému, nakoľko gélu je dosť málo a rýchlo sa míňal. Je vhodné nechať gél zaschnúť a potom naniesť krém. Musím povedať, že po 2 týždňoch vidím zlepšenie a vyhladenie pleti. Nakoľko mám mastnú až zmiešanú pleť, bola som milo prekvapená, že moja pleť bola hydratovaná a vôbec nebola mastná. Samozrejme, pre dosiahnutie maximálneho efektu je dôležité starať sa o pleť čo najlepšie. Počas testovania som bola aj na čistenie pleti u kozmetičky. Pripájam aj fotky. Prvá fotka je moje čelo pred a druhá po testovaní s odstupom 2 týždňov. 

  Som príjemne prekvapená, tieto produkty skutočne vyhladzujú pleť. Plasmakozmetika je vhodná nielen pre mňa, ale aj pre celú rodinu. Ja som sa zamerala na jazvy po akné, ale kozmetika je vhodná aj na jazvy po chirurgických zákrokoch alebo napríklad aj na ekzém. Nielen omladzuje, ale aj regeneruje a stará sa o poškodenú pokožku. Tieto produkty riešia viacero kožných problémov celej rodiny. 

  Na koniec musím poznamenať, že som počas testovania zaznamenala len 1 mínus a to, že gélu je veľmi málo v balení. Vydržal mi len 2 týždne, keďže som ho aplikovala na celú tvár. Naopak krému je v balení dostatočne veľa a vydrží dosť dlho. Za mňa určite vyhral krém, nakoľko pleť aj krásne hydratuje. Určite mu ostanem verná. Verím, že vám moja recenzia pomohla.

  #test_plasmakosmetika #recenzia #plasmakozmetika_skusenosti

  Ahojte,
  uz su to takmer 2 tyzdne, co testujem plasmakozmetiku. U mna urcite vyhral krem nad gelom. Viac mi vyhovuje, plet krasne hydratuje a nezanechava ju mastnu. Viac sa dozviete v celkovom hodnoteni uz coskoro 😉
  #test_plasmakosmetika

  lennkka17
  Správa bola zmenená    1. dec 2020    

  Ahojte,
  teraz by som rada opísala pasmagel. Balenie je malé a gélu je málo, ale má sa aplikovať len pár kvapiek buď na celú tvár alebo len na určité miesto. Ja si dávam gél večer na celú tvár keďže mám drobné jazvy od akné. Gél je bez vône a som s ním spokojná. Ak sa však aplikuje na celu tvár rýchlo sa míňa a nevydrží dlho. Balenie je praktické s pumpičkou.
  #test_plasmakosmetika

  lennkka17
  Správa bola zmenená    30. nov 2020    

  Ahojte,
  dnes je to týždeň čo používam plasmakozmetiku. Čo sa týka krému je veľmi dobrý aj na mastnú pleť. Mám zmiešanú až mastnú aknóznu pleť a vôbec moju pleť nezanecháva mastnú, práve naopak pleť je matná a jemná. Za mňa super produkt. Balenie je dostatočne veľké, vydrží dlho a pumpička na dávkovanie je veľmi praktická.
  #test_plasmakosmetika

  lennkka17
  Správa bola zmenená    27. nov 2020    

  Ahojte,
  veľmi sa teším, že môžem testovať plasmakozmetiku. S testovaním som začala v pondelok. Za tých pár dní už vidím mierne zlepšenie mojej pleti. Je to fakt ešte krátka doba tak uvidíme. Mam veľké očakávania. #test_plasmakosmetika

  (2 fotky)

  🎂🎂🎂