Ako často nakupujete online?

daska_tesco
9. sep 2015

Mamičky, viete si predstaviť život bez internetu? Ako vám moderné technológie uľahčujú starostlivosť o rodinku a domácnosť? Čo všetko vybavujete a nakupujete online? Podeľte sa o svoje tipy a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 🙂

jankazav
9. sep 2015
Používateľ jankazav je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankazav.

Cez internet nakupujem takmer všetko, čo sa dá na internete kúpiť za dobré peniaze + výhodné poštovné. Určite odporúčam z internetu nakupovať kozmetiku či drobnosti do domácnosti. Naopak veci drahšie odporúčam nakupovať paradoxne v kamenných obchodoch - kvôli uplatňovaniu záruky (nikomu sa nechce dva týždne babrať s vybavovaním sa s prevádzkovateľom e-shopu). 🙂

libka1
9. sep 2015

Ja okrem zakladnych potravin kupujem cez net uz takmer vsetko. Neznasam chodenie po obchodoch 😅 😝

cukricek12
9. sep 2015

Co sa tyka internetu je to naozaj velka vymozenost. Nakupujem takmer vsetko cez internet. Je to aj preto, ze tovar si mozem porovnat aj na inych web. strankach a tiez si prezerám vela recenzii a to u mna rozhoduje pri nakupe. Navyse mi to pride priamo ku mne domov, takze je to aj pohodlne. Pri synovi nemam casu chodit po obchodoch kade-tade 🙂

daska_tesco
autor
10. sep 2015

Ahojte, mamičky 🙂 Ďakujeme za skvelé tipy na online nákupy 🙂 Odmenu 15-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @marika_marika
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 😉

didi101
10. sep 2015

Bez internetu v dnesnej dobe asi tazko, tu sa zhodneme vsetci. Pokial kupujem nieco hodnotnejsie, urcite porovnám ceny na internete kým sa rozhodnem pre kúpu. Samozrejmosťou je platenie účtov. Casto kupujem oblečenie a potraviny.

foolie
10. sep 2015

Vela veci nakupujem online od oblecenia, kozmetiky, hracky, dokonca aj nabytok mame z eshopu 🙂 a hlavnym dovodom je to ze su veci lacnejsie ako v kamennych predajniach a kazde euro sa zide 🙂

adka1122
10. sep 2015

Cez internet nakupujeme vela, ale nie potraviny.

anita
10. sep 2015

Skoro všetko okrem potravín. Kuriér je už zo mňa chorý 😂😂😂

bettybetty
10. sep 2015

2-3 razy do mesiaca v priemere. Viac nákupov robím pred Vianocami . Nakupujem knihy, oblecenie, potraviny...podľa potreby.

evula1984
10. sep 2015

Cez internet nakupujem takmer vsetko, neznasam chodit po obchodoch a setri mi to cas. Vybavila som si takto cely byt po kompletnej rekonstrukcii.

zuzanakoc
10. sep 2015

cez internet nakupujem pravidelne mimo potravin vsetko ostatné a to oblečenie,hračky,obuv a doplnky pre domácnosť.ked som zariadovala dom,tak vsetku bielu techniku,pre mňa je to maximálne praktické,lebo kurier mi to donesie do práce alebo domov,zavisi podla velkosti balika a ako mi to vyhovuje.Mesacne min.4 x nákupy cez internet, sortiment si vyberám hlavne po 20h vecer v pohodli domova,je to jednoduchsie a lacnejsie ako z kamenneho obchodu

daska_tesco
autor
10. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂 Pekný večer!