Máte skúsenosť s výukovým systémom Baby plus?

etnicka
21. sep 2008

Ahojte, mate niektora skusenosti s prenatalnym vyukovym systemom "baby plus"? Citala som o tom na nete, znie to velmi zaujimavo, ale nepoznam nikoho, kto to pouzival.

bubu12345
20. okt 2010

Ja si uz bubnujem kazde rano a vecer a pocas dna pocuvam operu ako podmaz pri beznych cinnostiach. Neviem ako to vplyva na babatka, ale mna to poriadne upokojuje, tak dufam, ze aj ich. 🙂 A mam pocit, ze aj babatka zacali kopat aktivnejsie a silnejsie. 🙂)) A to pouzivam baby plus len nejaky tyzden. 🙂

divoska
20. okt 2010

ja klasiku milujem ale myslim ze co sa babatiek tyka tak sa hodne precenuje. asi sa to poklada za nejake vznesene. kludne si pustaj hocico na co mas chut. nas zboznoval jazz /sak ma po kom mat vkus/. klasikou teraz nepohrdne a ked pustim v telke tak uplna hypnoza, ale v bruchu ho bavili sviznejsie veci. a idealne si do toho hmkat alebo rovno spievat. pretoze ako mudre knihy vravia malym detom sa zvuky donesu vibraciou cez kosti matky. sluch sa im vyvija az neskor.

megy2
4. feb 2011

@etnicka ahoj chcem sa opytat ci ma zmysel pouzivat babyplus aj iba 1krat denne a cez vikendy 2krat denne.....mne to dvakrat vobec nevychadza....dakujem za odpoved

etnicka
autor
4. feb 2011

@megy2 urcite ma. a preco Ti to nevychadza? Ja som to robievala niekedy tak, ze som si to vecer nasadila, az ked som sla spat a ono sa to po hodine samo vypina 🙂

etnicka
autor
4. feb 2011

@megy2 a obcas som to nosila aj do prace, ucila som a bolo to celkom zabavne 😀

divoska
4. feb 2011

@megy2 tiez som si ho nosievala do prace podobne ako @etnicka /btw dik za koment v inej teme ;)/, zavrela som sa niekde bokom nech na mna nepozeraju jak na debila /potom na firemnej chate aj tak pozerali sice 😀 / a nikoho tym nerusim a pekne som ficala 2x denne. nie vzdy sa podarilo presne nacas, boli hodinu-dve rozdiely vselijak obcas, ale inak som dodrziavala ritual

megy2
5. feb 2011

@etnicka
@divoska no ja do prace urcite nosit nemozem kedze sme v kancli asi piati a som ekonomka a je to aj dost hlucne,vstavam rano pred siestou a chodim domov okolo piatej.....teraz si ho davam vzdy o 19,00 ku telke ze hodinku oddychnem 😉 😉 ....pytam sa hlavne preto ci to nemozem mat nejaky negativny vplyv alebo co....aj vam sa to zdalo dost hlucne?????.....

divoska
5. feb 2011

@megy2 zdalo, a najma vsetkym okolo 😀 😀 mama hovorila ze byt moje dieta dobrovolne preskoci do ineho brucha 😅 muz tiez len krutil hlavou a rehotal sa. negativny vplyv to nema mat velmi aky, ale jo kazdu nas to urcite napadlo. a to ked ti povieme dve take prirodne.. 🙂 ze @etnicka? 😉 urcite to je neskodnejsie ako ultrazvuk napriklad

megy2
5. feb 2011

@divoska som nevedela ze ultrazvuk skodi 😅 .....tak ja asi ostavam pri jednom raze denne.....schvalujete????? 😉 😉

divoska
5. feb 2011

@megy2 ja schvalujem ;)

etnicka
autor
6. feb 2011

@megy2 jasne, raz denne je vzdy lepsie ako nic. Ono to je totiz taka nahrada za bubnovanie (kazdy clovek citi rytmus - tlkot srdca), ktorym si nasi predkovia tisice rokov sprijemnovali zivot a v nasej dobe sa vytratilo.

megy2
7. feb 2011

@etnicka
@divoska 😉 😉 díííííík....

megy2
7. feb 2011

...ja som sa k tomu dostala uplne nahodou a chcela som si o tom na nete alebo na forach precitat viac,ale vela toho nieje,teda myslim v slovencine 😅 😅 .....som rada ze som nasla vas co s tym mate skusenosti a ze ste ma upokojili ze to je v pohode.....mne sa to na zaciatok zdalo velmi hlucne a som sa bala ci tym babätku neublizim...som si vsimla ze odkedy to pouzivam tak sa mi zda babo v noci nejake aktivnejsie,teda ze sa velmi nevyspim lebo ma kade picha a tlaci,myslite ze to moze byt???????.....

etnicka
autor
7. feb 2011

@megy2 to moze byt aj tym ale aj z uplne inych dovodov. Ked Ta babatko picha, skus zmenit polohu a najst taku, ktora Vam obom vyhovuje 😉

didi35
24. apr 2011

Predam takmer nepouzity Baby-plus. Prosim, poslite IP. Dakujem

danielav.
12. apr 2012

Predám použitý Baby plus.
Nepamätám sa na nákupnú cenu, ale momentálne stojí v Čechách 3990 CZK, čo prerátavam na 161 EUR (nerátam poštovné 250 CZK). Ponúkam za 2/3 cenu, teda 107 Eur.

Používala som ho podľa návodu.
Naše dieťa je zdravé, po každej stránke vyspelé 🙂 Odmalička to bolo kooperatívne dieťa s vyváženým temperamentom.
Bude mať 4 roky, má bohatú slovnú zásobu, číta už krátke slová, sčítava do 20, pohybovo vyspelé (už aj bicykluje) emociálne a sociálne veľmi v poho. Krásne šťastné dieťa 🙂

pepo123
14. apr 2012

danielav. písal som Vám vcera správu. Vdaka za reakciu

lucia795423
17. apr 2012

kupim Baby plus aj pouzity....dakujem

lucia795423
26. apr 2012

Predam novy nepouzity Baby plus....na cene sa dohodneme....

bibianka
19. máj 2012

Má niekto záujem o použitý Baby Plus?

cuja
2. júl 2012

Ahojte potrebovala by som pomoc od niekotrej z Vas 🙂 Mam baby plus od kamaratky ale bez navodu na pouzitie. Nasla by sa dobra dusa, ktora mi ho oskenuje odfoti a posle ? Dakujeeem

technohedron
21. júl 2012

@bibianka ja by som mal záujem o použitý Baby Plus, ktorý spomínate . . .

technohedron
21. júl 2012

@lucia795423 kúpil by som ten použitý baby plus

lucia795423
21. aug 2012

Ahoj este stale mas zaujem o ten baby plus?stale ho mam k dispozicii, len som tu dlhsie nebola...

bibianka
29. sep 2012

ešte mám, ospravedlňujem sa, dlho som tu nebola

bibianka
29. sep 2012

Keby mal niekto záujem, pošlite IP.

danielav.
12. jan 2014

Mám stále k dispozícii Baby plus. Ak má niekto záujem, napíšte mi na mail vavrova@vsl.sk

janulienkamamulienka
3. jan 2015

Ak by mal niekto zaujem tak mam jeden na predaj. Dovezene z USA a pouzite pri dvoch detoch. Mozem vrelo odporucit.

didi35
6. apr 2016

Mam na predaj Baby Plus - prenatalny vyukovy system. Piste IP, dakujem

didi35
18. júl 2016

Stále je k dispozícii na predaj, vid bazar