5-mesačné bábo odmieta Sunar

lucka2506
2. jún 2022

Ahojte. Baby prosim vas poradite mi? Mala ma 5 mesiacov, uz mame prikrmy na desiatu jablcko, obed (zeleninku) a vecernu kasicku. Mala mi odmieta sunar vobec ho nechce. Ked chcem aby vypila aspon jednu flasku 90ml musim jej pred tym dat tri lyzicky jedla. Mate s tymto skusenost? Som prvorodicka a neviem ci je to normalne alebo ako, pokial viem sunar dietatko musi byt do roka ci ako to je. Dakujem za rady

pribinak
2. jún 2022

@lucka2506 dosť veľa tuhšej stravy na 5 mes., možno preto už nechce mlieko

miskamicha
2. jún 2022

@lucka2506 davam tak isto. Ale na desiatu zje polovicku m3nsieho olupaneho jablcka kusok bananu...na obed max 80g prikrmu a na olovrant kasicku mozno zo 40 ml mliecka. A papa 6x120 jiekedy len 90 ml sunaru. Mozno jej davas viac tuheho jedla a je sýta

julka29
2. jún 2022

@lucka2506 ja mam dvojmesačné dieťa a mali sme sunar HA a zvracal z neho, kamoška má tak isto starého mala klasický a tiež zvracal z toho....ochutnaj či nie je horký, lebo ten sunar s prepáčením je fakt hnus čo čítam....skús iné mlieko, môjmu napríklad naozaj chutí Nutrilon, keď aj ochutnáš je to fakt riadny rozdiel. Ak mala sunar aj pred tým je možné, že zistila, že existujú lepšie chute a preto začala odmietať

lorin29
2. jún 2022

@lucka2506 5 mesačne babo ešte nepotrebuje toľko chodov.. A co sa týka mliečka skus vymeniť za kendamil

bubik6x
4. jún 2022

@lucka2506 buď nechutí mlieko alebo je bábo plné z tuhej stravy, skús trochu ubrať z jedla a ak to nezaberie tak možno iné mliečko, mala som to pri prvej dcére rovnako a nakoniec sa ukázalo že jej nechutí mlieko tak som kúpila inú značku a to jej pasovalo

lacathe
5. jún 2022

To iste mame i my...zmenila som mlieko kednechcel papat a stale robi cirkus..len lyzicka sa mu paci ..ked dam cumel z flasky tak sialeny rev 🙉 trocha vypije a zasa sa hneva..mne dr povedala ze su vacsi a preto spekuluju..tak ja neviem ale uz je to na mna moc 😭

mareri
28. jún 2022

davaj mu menej tuhej stravy a viac mliečka

miskamicha
28. jún 2022

@lacathe ahoj.. ak sa mozem spytat...zmenilo sa nieco?????

lacathe
28. jún 2022

@miskamicha neviem co sa stalo ale zmenili sme mliecko...no brusko bolelo...tak sme vysadili vitamin D aj probiotika a uz je zrazu iny chlapec...no krvne testy..aj sono bruska bolo dobre ..ale i tak radsej ma lyzicku ..cez den moc mlieka neda 😁

miskamicha
28. jún 2022

@lacathe ja mam rovnaky problem.. ale papa uz vsetko... ju brusko nebolelo..zmenila som este mlieko a vyplula ho tak isto😱🙈

lacathe
30. jún 2022

@miskamicha ja si myslim ze lyzicu maju radsej..uz proste vymyslaju 😁 tiez mi nechce niekedy pit mlieko 😁 za to prikrmy sa ide zblaznit

miskamicha
30. jún 2022

@lacathe hej to mam rovnako... ma nieco cez 6 mesiacov a doteraz ako tak vypila mlieko ..no od vcera len s velkym revom...🙉🙈 pred spanim nic..neviem ci drzi dietu alebo co