Aké mliečko je najlepšie pre 1,5 mesačné bábätko?

vasjar
16. júl 2021

Ahojte, tak to vyzerá, že budem asi musieť prikrmovat malého umelým mliekom, keďže z jedného prsníka mi mlieko už nejde (kvôli chirurgickému zákroku),a druhý prsník mu už asi nestačí.
Chcem sa preto opýtať (tie co tiež prikrmujete), aké mliečko je najlepšie pre bábätko? Ako mam vyberať? {maly ma 1,5 mesiaca}

alexandra197
16. júl 2021

Nas dostával uz v pôrodnici Hipp bio combiotik a aj sme pri nom zostali. Za nás veľká spokojnosť

veronika1veve
16. júl 2021

@vasjar Ahoj, ja som tak tiež začala prikrmovať malú až som úplne prešla na UM, boli sme na Sunári ešte v nemocnici ale neskôr sme prešli na Nutrilon, sme veľmi spokojný. 🙂

vasjar
autor
16. júl 2021

Ako dlho vám vydrží jedno balenie?

nikpa
16. júl 2021

@vasjar Kendamil. Balenie ti vydrží podľa toho koľko ti zje, niektoré zje na dávku v 1,5 mesiaci 70ml, iné 120ml...

zuzikaslat
16. júl 2021

Dá sa plnohodnotne dojčiť aj z jedného prsníka, zbytočne nevyhadzuj peniaze za umelé náhrady, ktoré nikdy materské mlieko nemôžu úplne nahradiť... mám 5 detí a ešte som popri dojčení odstriekavala mlieko pre banku mlieka, nie preto, lebo som mala veľa, ale preto, lebo som sa tak rozhodla... 😉 rada ti poradím, ak chceš, napíš mi do IP

veronika1veve
4. aug 2021

@vasjar no, mala bude mat za 2 týždne 5m, vypije mi cez deň 150ml, rano a na noc 180ml...krabicu nutrilonu(800g) ma na týždeň 😆

timea262
15. feb 2022

@zuzikaslat ahojky, ja by som tiez poprosila o radu.