Ktoré umelé mliečko je najlepšie?

petra8786
19. feb 2013

Ahojte,chcela by som sa spytat,ktorym mliečkom je najlepšie prikrmovat 4mesačne mimino....chcem aby bolo čo najkvalitnejšie o cenu ani nejde ale o kvalitu..dakujem za odpovede..🙂

alis434
19. feb 2013

@petra8786 ahoj, my sme od druheho mesiaca na UM lebo som sratila mliecko uplne a myslim ze vsetky su kvalitou rovnake, ci uz nutrilon,sunar alebo beba.......skor ide o to ktore bude tvojmu babatku chutit a ktore mu aj sadne. Ja som zacala so sunarom ale moju krpatu zapekal tak som presla na nutrilon a som velmi spokojna. Chuti jej, pravidelne kaka a v noci spinka vkuse bez papania 10 hodin ale zevraj to je vzacne u trojmesacnych deti 🙂 Vela stastia prajem

zivika
19. feb 2013

@petra8786 zlozenie vsetkych umelych mliek je zhruba rovnake a vsetky su pre babatka vhodne 🙂 ide len o to, ktore bude tvojmu drobcovi najviac chutit a nebude mu robit traviace problemy, ale to uz musis vyskusat sama, lebo kazdemu vyhovuje ine...my sme za dva roky museli vela postriedat, lebo vzdy po case maly jednoducho istu znacku odmietol, ked som ponukla inu stiahool celu davku 🙂 mali sme bebu HA, nutrilon, nutradefence, sunar a hami, z mojho pohladu bola najhorsia ta beba...

rubinka
19. feb 2013

Ja odporúčam Hipp, my sme veľmi spokojní a bábätko nebude mať problém so zápchami lebo obsahuje probiotiká.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didi44
20. feb 2013

...Ani jedno...z dovodu, ze je umele..."original je len jeden"

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariosmykal
21. feb 2013

Téma je duplicitná, pre lepší poriadok na stránke ju zamykám. Pokračovať môžete tu: https://www.modrykonik.sk/forum/umele-mliecko/umele-mlieko-ktore-je-najlepsie/

Pekný deň prajem