Aké UM sa vám najviac osvedčilo?

janynyna
9. okt 2018

Ahojte mamičky ktoré máte skúsenosť s UM. Aké sa Vám osvedčilo najviac. Malinkemu Nutrilon a Beba pravdepodobne nerobia dobre. Akú máte skúsenosť so Sunarom

miruslb
9. okt 2018

My sme na Sunare a veľmi dobré. Začínala som ale Sunar premium a asi v jej 3 mesiacoch sme prešli na obyčajný Sunar a nebol žiadny problém

janynyna
autor
9. okt 2018

@miruslb a môžem sa opýtať od kedy si začala s UM.

beuss
9. okt 2018

@janynyna najlepsi Sunar ❤️ My mame teda ale speci AR proti zapche. Neviem co ten Sunar vsetci tak zatracuju 😏

miruslb
9. okt 2018

@janynyna bohužiaľ, kojila som iba 9 týždňov, následne som prešla na UM

trashpanda
9. okt 2018

My máme super skúsenosť s France Lait. 🙂 V pôrodnici začínal na Nutrilone, ale zapekalo ho, tak sme prešli na FL (sama som na ňom vyrastala) a nemáme zatiaľ vôbec žiadne problémy. Ma ho už tri mesiace. 🙂

marion09
10. okt 2018

za mna Babylove👍

fantinka
10. okt 2018

Mojmu dali v porodnici bebu a z tej mal bolesti, ro iste aj z babylove a klasickeho nutrilonu. Pomohol az nutrilon speci na bolest bruska. Ale ja som sa nastastie "rozdojcila" 😂 a teraz po 13m kojenja ma sunar complex a pohoda. Ale uz je velky, tak to je ine. Koliky mal tak ci tak do 6m.

mimer
10. okt 2018

U nas je Nutrilon,no zaujimalo by ma(mamicky,ktore sem prispeju a pouzivaju tiez Nutrilon),ci ste sa stretli s nejakym problemom,pri prejdeni na tu "vynovenu" recepturu. (Napr.nadrapovanie,grckanie..) dakujem

fusy
11. okt 2018

nasej malej tiez nesadol Nutrilon a Beba. Pije France lait, coskoro bude mat 2 roky a este
jej stale chuti. Kase papala Sunarky, marhulova je vynikajuca, s tym som jej pomahala...🙂

malinajahoda
11. okt 2018

Nám zase Nutrilon nesadol. Hotové peklo na zemi. A kupodivu Beba to napravila.

adulienka11
13. okt 2018

My sme spokojny zo Sunarom ☺😊😀

mirka_aa
13. okt 2018

nam najviac sadol sunar 🙂

kathy93
13. okt 2018

Nám naopak Sunar nesadol malú zapekal najviac nám vyhovuje práve Nutrilon.

andulka1610
13. okt 2018

U nas babylove

c_bradshaw
13. okt 2018

U nas Hipp Combiotik

lubcka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petra199099
23. okt 2018

Babylove ,

laura821
23. okt 2018

@janynyna humana🙂

blackwidow123
21. jan 2019

u nás Nutrilon comfort,Sunar,HiPP bio aj Comfort zle (všetky ho púčili a zavinili grckanie a bolestivé hodinové vyprdkavanie a HiPP ešte k tomu malo syte . Beba optipro Comfort napravila , všetko v poriadku žiadne bolesti , kakanie aj dvakrát za deň, spokojné bruško , bez koliky iba krátko po jedle , bez vyprdkavania s bolesťami avšak musíme mať hA ja som kupovala nahnevaná rýchlo ale keďže pekne mu Beba zabrala tak chcem dať Bebu buď čisto ha alebo sensitive , kebyže je HA aj na výber z Nutrilonu profutura tak kôli zloženiu a šetrne mi obsahu pre bruško by som kúpila to 🙂) ale som spokojný že Beba comfort pomáha