Ako často môžem meniť umelé mlieko?

domininini
22. mar 2022

Maminy ahojte, chcem sa spytat ako casto mozem menit malemu um? Ma 3 mesiace a bohuzial uz mesiac mam coraz menej mojho mliecka .. prikrmovala som najprv sunar HA, sle to boli asi dokopy 3 odmerky, potom mal bebu bezlaktozy ale to tiez len par odmeriek .. neskor ked zacal mat problemy s bruskom, kupili sme mu nutrilon syneo allergy care, ale to mu vobec nesadlo stale plakal a krcil sa .. ( po vsetkych mliekach mal krvave hlieny v stolici ) tak sme nakoniec po dohode s pediatrom dali neocate a uz krvave hlieny nema, ale stale je dost placlivy .. aj po najedeni, nespi v klude stale sa len krci .. stastie ze mame hojdaciu kolisku, tam spava lenze dokaze spat bez hojdania max hodinu.. potom ked chcem aby spal tak ho musim stale hojdat.. ved dietatko ktoremu UM sadne, je spokojne, pekne spi nie? Ze by mu aj ten neocate nesedel ? A vyskusat este jednu zmenu? .. ja uz fakt neviem .. pri prvom sme sa strasne vytrapili.. myslela som ze twraz to uz bude lepsie ale chudacik dost sa trapi … a pre mna je to strasne odmedzujuce nonstop ho hojdat ked chcem aby spal :( .. uz sa ani poriadne nepozera po hrackach len place a je nervozny ☹ .. pediater mu bral krv na alergiu KRavskej bielkoviny a na intoleranciu laktozy a nevyslo nic .. lenze po tych obycajnych mliekach to bola katastrofa :( ja uz neviem prosim poradte mi

simona92101
23. mar 2022

@domininini ist na gastro vysetrenie.ako dlho pije neocate?ono chvilu trva kym zaberie

essenceee
28. máj 2022

načo chceš menit umele mliečko?