Ako udržujete teplé mlieko napr. keď idete k lekárovi?

haluta
14. dec 2018

Baby, čo máte? Nejaké termo obaly? Ďakujem 🙂

jatva
14. dec 2018

Take som nikdy neriesila, ale videla som maminy, ze mali teplu vodu v termoske a mlieko zarabali cerstve.

vulka
14. dec 2018

Nie. Vo fľaši je 1dcl vody a dalšia je v termoske. Keď treba mlieko, tak sa jednoducho doleje a zamieša.

haluta
autor
14. dec 2018

@jatva a čo si dala studené?

henka123123
14. dec 2018

V dm predavaju taku 3 poschodovou nadobku tam si naporcuj mlieko a zober do termosky horucu vodu a plus aj neperlivu vodu dojcensku aby si rozriedila teplotu vody vo flaske vsypes mlieko a hotovo..

lindusss2016
14. dec 2018

@haluta asi kojila 🤔

haluta
autor
14. dec 2018

@lindusss2016 no tak to mi je jasné, že keď kojis... Že to nie je nutné riešiť. 😀 Ale aj tak ďakujem.
@henka123123 ďakujem veľmi pekne...

evittam
14. dec 2018

@haluta Nepotrebujes ziadnu dojčensku vodu. V termoske som mala horúcu vodu, vo fľaške studenú tak som mala aj na caj nachystané.😉

jatva
14. dec 2018

@haluta mam mlieko vzdy spravnej teploty v idealnom zlozeni na mieru ;) 🙂

katulienkax
14. dec 2018

Urcite neber teple rozrobené mlieko na dlhšiu prechádzku lebo začne kysnut. Vzdy Termosky s teplou vodou a fľašu so studenou a nachystany prášok um. Treba zarobiť tesne pred podávaním.

maciatkolulu
14. dec 2018

@haluta tak potom načo tá otazka,či dávala studené. Jasné napísala, ze videla ako to robia druhé matky. Nevšimla si si jej snahu o radu😉?

nancy666
15. dec 2018

Ja mám takú termosku kde dám vriacu vodu a pri potrebe vložím do obalu od termosky flašku a zohrejem v kúpeli. Tak za 2 minuty a je to. Taka vec od aventu. Príde mi to ľahšie ako alchymia miešania horúcej a studenej vody sak potrebujem presne množstvo a čo keď netrafim teplotu. Takto sa to nestane a zohrejem aj obed na ceste za pár minút.

lenuliatko84
15. dec 2018

Už naše mami poznali vec zvanú termoska

janamexico
19. dec 2018

Ja som si zohrilaa vodu dala do flasky s vrchnakom a dala do termo tasky vyzdrzi aj 4 hodiny a ked som pripravovala mliecko tak tak voda akurat mliecko som si nadavkovala do davkovaca na mlieko

igabi
19. dec 2018

@nancy666 nevieš kde sa to dá kúpiť? Resp ako sa to vola?

nancy666
19. dec 2018

@igabi ja som to kúpila tu na mk. Existuje pokial viem aj tomy tipee prevedenie. Našla som na nete toto. Som s tým total spokojná, voda je horúca ak neotvoris aj viac ako 24 hodín. https://sterilizatory-a-ohrievace.heureka.sk/ph...