Ako zistím, či dieťaťu pasuje umelé mlieko?

divana
21. júl 2017

Prosimporadte mi ako zistim ci malej sedi umele mlieko? Nechcem jej stale menit ale som zufala, vobec nespi a stale je nepokojna

ankastevko
13. mar 2020

@dominika7990 ake stare mas babatko lebo mi sme tiez prechadzali z aptamilu na Sma confort lebo chudatko sa trapil a kupila som mu probiotyka 1x na den ale stale ma problem z kakanim myslis ze mozem zvysit probiotyka 2x na den? Moj maly ma 6tyzdnov.

dominika7990
13. mar 2020

@ankastevko mala mala pri probléme s kakanim nejak 3m. Aké probiotiká používaš? Skúsila by som poprípade iné. Napríklad biogaya čo viem so skúsenosti druhých mamičiek vraj niektoré deti zapeka. A myslíš že je problém v kakani? Nevie sa vykakat alebo kvôli bolesti bruska? Či náhodou kolika u vás neuraduje.

miriamgarbierova
9. júl 2020

Ahojte chcem.sa spytat ,ked davate mliecko hipp combiotik jednotku ..davate aj probiotika kvapky este k tomu alebo nie?

miriamgarbierova
9. júl 2020

Mam hipp 1 a to obsahuje aj probiotika a aj prebiotika ,tak medavam ,ale mala ked sa naje vobec nieeje kludna ,ale dostava hisak a uklidnim ju len na rukach a neviem cim to bude...nieje to vzsy niekedy sa napije a spinka pekne aj 3 hodiny a niekedy vobec

oblecenie99
9. júl 2020

@miriamgarbierova Ahoj, náš to robil tiež, až napokon po takto prevrieskanej noci u našich moja mama zistila, že bol proste hladný... 🙄 My sme mu poctivo dávali podľa tabuľky na Sunare, a on potreboval viac, tak sme mu zvýšili dávku. Je to samozrejme risk, lebo keď ho bolí bruško, tak so zvýšením dávky nepomôžete, skôr naopak, môžete viac zaťažiť trávenie.. iba som to napísala ako možnú opciu ;)

miriamgarbierova
19. mar 2021

@oblecenie99 Ďakujem 😄

dagmarkalayova
16. apr 2023

@divana
@dominika7990 my sme na tom tak isto tiez by sme potrebovali radu maly ma k tomu este koliky

dominika7990
16. apr 2023

@dagmarkalayova treba poskúšať mliečka. Staršej sadlo hipp mladšiemu Sunar oranžový. Čo sa týka kolík tiež treba poskúšať. Na starsiu zaberala jedine fitlopta že som skákala na nej. Mala strašne 5-7 h koliky. Na tej fitlopte ten čas kolík aspoň prespala. Mladsi mal jemnejšie koliky a to stačilo ho mojkat na rukách.