Ako zmeniť mliečko z Allergy care na obyčajný Nutrilon?

zidanko
23. apr 2014

Môj syn ma zachvíločku 1 rok, ma atopický ekzem aj sme boli hospitalizovaný v nemocnici vdaka tomu. už vtedy sme brali nutrilon allergy care lenže v nemocnici nam robili testy a nieje alergický na mlieko. alergolog nam nadalej nechcel predpisovať mliečka kedže nemá vo výsledkoch alergiu na mliečko. ako mam naučiť syna aby začal piť klasické mliečko nutrilon ked pomali od malička ma allergy care. nechce žiadne iné mliečko skušala som aj rôzne značky. allergy care je dosť drahe okolo 12.60€ a na predpis 6,70€ 450g. a vypije toho stále dosť... môžem miešať mliečko že z flaše pije nutrilon alergy care a do kašičky pred spanim mu dam klasický nutrilon ?? môže sa to miešať nezapečie ho? dakujem veľmi pekne 🙂

kaktusik007
23. apr 2014

Postupne mu to miesaj - najprv das 4/5 allergy, 1/5 ineho.... Po par dnoch pomer zmenis 3/5 voci 2/5.... Az kym nebude 5/5 z ineho.

Minimalne ho to nove nechaj pit 4 - 5 dni. Ma to vyhodu - ak by nieco malemu nesedelo, takto to odsledujes a zistis.

Starsi menil vela mliek - od neocate, co je uplne bez bielkoviny kravskeho mlieka, cez digestive care, allergy care, bezlaktozove a neviem ake az po normalne hipp.... A vzdy som to na radu gastroenterologicky menila vyssie uvedenym postupom, postupne, niekedy aj 2 mesiace to trvalo....

kaktusik007
23. apr 2014

@zidanko vid vyssie

zidanko
autor
23. apr 2014

@kaktusik007 takže nič sa mu nestane a nezapečieho lebo ked bol uplne male miminko prechádzali sme z beba mliečka na nutrilon a gostroeterolog povedal že to sa nikdy nemá robiť bud jedno nech dávam alebo druhé nikdy obe. dávala som v noci jeden druh a cez den iný druh. je to divné že teba to hovorili zase takto nechápem ... :(

kaktusik007
23. apr 2014

@zidanko ale miesat nutrilon a bebu je ine ako miesat bez bielkoviny kravskeho mlieka s bezlaktozovym... Resp ty teraz nutrilon allergy care ( kde ta bielkovina kravskeho mlieka je, len je stiepena) s mliekom, ktore tu bielkovinu obsahuje nestiepenu.... Chapes ten rozdiel?

zidanko
autor
23. apr 2014

@kaktusik007 hej chápem oki tak to vyskúšam dakujem si zlatá 🙂