Dcérka má po mlieku Nutrilon Allergy Care Syneo koliku. Mám jej zmeniť mlieko?

Zodpovedané
7. dec 2019

Dobrý deň,

dcéra má 2,5 mesiaca. Od narodenia pila umelé mlieko Nutrilon (klasické). Posledný týždeň - dva ju pobolievalo bruško, tak jej dala gastroenterologička Nutrilon Allergy Care Syneo, aby sme zistili či nie je alergická na kravskú bielkovinu. Avšak to mlieko má 2 dni a má z neho reflux a silne koliky.

Čo mám robiť?

Mám ho prestať užívať a vrátiť sa ku klasickému Nutrilonu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

mliečko Allergy Care Syneo nedávajte.

Vráťte sa k Nutrilonu a v pondelok kontaktujte pani doktorku.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas