Akú stolicu by malo mať dieťatko po Nutrilone?

adka12
1. aug 2009

Baby, akú stolicu by malo mať dieťatko po Nutrilone? Malá mala vždy takú kašovitú žltú a včera mala takú kašovitú ale žltozelenú a úplne inak smrdela - tak akoby nasladlo alebo ja neviem...

aduska181
6. feb 2011

maly ma zltu taku ako horčica ale niekedy zelenu ako špenat...

secconr
7. feb 2011

moj Matejko ma 2,5mesiaca papame nutrilon cca dva tyzdne a doteraz som si ho nevedela vynachvalit no od vcera je mrzuty a ked ma kakat tak je to hroza ho drzat spina nozky a placi o retu! ako aj vy sa na to nemozem pozerat no po trapeni sa vykakal ale cez noc ako keby stale tlacil! my mame tiez zlto-zelenu stolicu a niekedy ta vona stoji za to 😅 ale kazde vykakanie ma vie neskutocne potesit! neviem ci mam skusat ine mliecko alebo mam ostat pri nutrilone1 a kubpit mu tie probiotika ako pisete?! 😲 dakujem za rychlu reakciu a skusenost 😉

tatiana1985
7. feb 2011

@secconr ...aj my sme na nutrilone a nemame ziaden problem so stolicou... je "ukazkova" 😀 😀 ...sem tam, jej do mliecka primiesam probiotika (infants dophilus) a je to este lepsie ... 🙂 takze mam dobru skusenost aj s probiotikami
🙂 🙂

secconr
7. feb 2011

uz spinkame 😀

secconr
7. feb 2011

kolko mate mesiacov??? a od kedy ho pouzivate???

zivika
28. apr 2011

ahojte, myslite, ze je normalne, ked maly kaka tak raz za tri dni? papame nutrilon 1, kako je takej horcicovej farby, riedke, ale aj tak mam pocit, ze sa drobec snazi cele tie tri dni tlacit 😒 v noci je ok, zobudi sa len raz, okolo stvrtej, napapa sa a potiahne este do siedmej 🙂 ale cez den sa mi zda nervozny...nutrilon papame necely mesiac, predtym sme mali bebu 1 ha, to kakal kazdy den take huste zelene a mal z neho koliky, tak doktorka odporucila zmenu... a teraz neviem, ze ci mam skusit ine, alebo je to ok??? poradte....

denisa3108
11. okt 2011

ahojte Maminky
ktorá by mi vedela poradiť..malý má 3 týždne
kojila som asi 2 aj pol týždna-už nemám mlieko :(
tak dokrmujeme Nutrilonom 1 tá zelená...mno malý má od toho dost krčovité stavy...a trápime sa aj s prdkaním...normálne ho to až vykrúca...vypije od 70ml do 110ml kedy ako je hladný.každé 2-3 hodinky.
je to hrozné ako plače..že ho to bolý... :(

lianka203
10. apr 2016

Prosím vás o radu mamičky , mám 3 tyždňovu dcerku a dávam jej umelé mliečko nutrilon ha , a celu noc nemala stolicu ani doteraz,

perlaoceanu
10. apr 2016

@denisa3108 my sme tiez mali krce a problem sa vykakat, zmenili sme Nutrilon na Sunar a odvtedy kakala ukazkovo.