Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú teplotu by malo mať zohrievané umelé mliečko?

zuzi2583
29. apr 2014

🙂

tova
30. apr 2014

izbova teplota. V lete aj teraz ked je teplo tak staci zaliat detskou vodou - izbova teplota (nie z chladnicky) a v zime tak trocha teplejsie ako izbova. Ked sa dotknes teploty mm tak je tiez len izbovej teploty nie ako z kavovaru 🙂 .

nicolle21
30. apr 2014

ja by som skor povedala, ze telesna teplota, nie izbova.. izbovu mam 24 momentalne, take studene mlieko by mi maly nevypil.. mlieko ma byt take, ze ked si kvapnes na zapastie, necitis ho, cize je takej teploty, ako tvoja koza 🙂

magdalenkami
30. apr 2014

presny navod je na baleni kazdeho mliecka,teplotu pred podavanim,tiez skusam na zapasti

ikke
30. apr 2014

maximalne 37 stupnov, mas to napisane aj na obale mlieka
(teda nie izbova, ale telesna teplota, preto sa aj ma skusat na zapasti, ci nie je velmi horuce)

orenda
30. apr 2014

Max. 37 stupnov. Pri vyssej ako 40 stupnov uz umieraju laktobakterie v mliecku a klesa jeho vyzivna hodnota. Preto nie je dobre mlieko zarabat tak, ze ho zarobite do horucej a schladite, alebo ho ohrejete na horuco aby schladlo kym budete krmit.

januliku
30. apr 2014

V lete sme dávali izbovú, inak telesnú.

daanuska
30. apr 2014

Max 37 stup. ked si ho das na zapestie musi byt take prijemne akurat-hlavne nesmie palit ak je trosku chladnejsie nevadi ale niektore deticky take nechcu

sense
30. apr 2014

my sme davali do 38.5 stupna pod 37nevypila a nad spominane bolo uz horuce, taraz vypije aj 40st.

apropo @orenda vsetky dolezite ziviny sa nicia az od 62stupnov nie 40, iank by na krabiciach od UM nebolo napisane nechat vodu schladit na 50-60st.

renton
2. máj 2014

netreba sa s tym velmi trapit. ja som vzdy davala odhadom- tak aby sa mne dalo pit. neskor som uz ani nemusela skusat, vedela som to odhadnut hmatom ruky cez flasu

marcela1992
2. máj 2014

nas nikdy nechcel teple,len take letne a trva mu to do dnes,ked je nieco viac teple tak to nezje ani nevypije

evickapooh
2. máj 2014

izbova teplota mliecka je studena ...pre male babo....ktore este pije z flasicky aspon telesna.... my sme to mali radi teplejsie cca 38az 40

Tu začni písať odpoveď...

Odošli