AR mlieko cez cievku

tatianastt
20. jún 2022

Ahojte,
Vie mi niekto podariť ako dokŕmiť bábätko cez cievku AR mliekom? Totiž to mlieko (Nutrilon) rýchlo zhustne a nejde cez cievku ťahať ani mne. Je nejaký spôsob?
Díky.

pinkgirl
20. jún 2022

@tatianastt ahoj, vyskúšaj to mlieko "zriediť". Ja som tak na radu detskej dr. pripravovala Nutrilon AR spolu s klasickým Nutrilonom. AR formula je veľmi hustá a príprava s klasickým Nutrilonom bola dostatočne riedka, aby syn ľahšie pil, ale zároveň akurát hustá, že z neho negrckal. Kŕmila fom ho z fľaše, ale cievkou by to tiež malo ísť.

tatianastt
autor
20. jún 2022

@pinkgirl ďakujem veľmi pekne, vyskúšam.

tatianastt
autor
20. jún 2022

@pinkgirl a dávala si ako pol na pol obyčajne a Ar? Či ako

pinkgirl
20. jún 2022

@tatianastt skúšala som rôzne pomery, pol na pol bolo fajn, keď už pil 150ml mlieka tak som dávala 3xAR a 2x klasické mlieko.

pinkgirl
20. jún 2022

@tatianastt skúsila si to? pomohlo to?

tatianastt
autor
22. jún 2022

@pinkgirl pomohlo, ale tiež sa to upcháva po chvili, nevadí, takto to aspoň nejakú dobu ide👍🙂

pinkgirl
22. jún 2022

@tatianastt teším sa 🙂 AR formula totiž obsahuje múčku zo svätojánskeho chleba, ktorá nabobtná a tým sa v brušku zabráni grckaniu. Skús mlieko podať čím skôr pozarobení, nečakaj kým po príprave zhustne. Prípadne si priprav menšiu dávku a keď ju vypije a bude ešte hladný tak urobíš ďalšie mliečko.

mareri
30. jún 2022

pomohlo to? Tiež som to zo začiatku takto skušala a nepodarilo s ami rozkojit, dávala som umele

tatianastt
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz