Bábätko grcá vodu

jennyf88
14. jún 2018

Ahojte. Skúsim sa spýtať este tu, možno s tým ma niektorá skúsenosti prv než pojdem k lekárke. 4-mesačne bábätko na UM vygrcava vodu alebo co to je. Mame Hipp Combiotik a stáva sa, ze po 2-3 hodinách po papani malá vygrcne ciru tekutinu. Vonia to po mliecku, žiadna farba, myslite, ze by to mohli byt zvyšky vody z mlieka? Alebo sliny? Máte skúsenosť? Ďakujem.

conspi
14. jún 2018

@jennyf88 ahoj mám s tým skúsenosť. Mali sme to od asi tretieho mesiaca. Teraz má malý sedem a zatiaľ som si to už cca dva týždne nevšimla. No do dnešného dňa som sa nedozvedela čo to bolo

evalin88
14. jún 2018

Mne vravela mama ze je to v podstate voda ktora sa nezmesti do zaludka.. Mlieko sa zrazi v zaludku ako ked sa robi syr a tekutina sa oddeli... No neviem ci je to voda a malemu sa to stava aj po materskom mlieku ked sa rychlo hltavo napapa

jennyf88
autor
14. jún 2018

Ja si tiež myslím, ze to je nejaký zvyšok, nadbytok vody z mlieka, mlieko strávi a toto vygrcne. Spýtam sa pre istotu lekárky, ale tak ked pekne priberá, myslím, ze problém nie je. Ak budem vedieť, co to je, podelím sa o to, nech sme múdrejšie 😉

kerca36
3. sep 2018

@jennyf88 tiež sa nám to občas stáva (syn papa HiPP Combiotik 1), nie po každom kŕmení ale dosť často. Neprišla som ale ešte na to čo to je :(

michaelkamj
11. máj 2019

Ahojte, viem že je to stará diskusia ale chcem sa spýtať či ste zistili z čoho to bolo. Môj syn to tiež začal robiť. Ďakujem za odpovede 🙂

jennyf88
autor
11. máj 2019

@michaelkamj naša Dr nás poslala vtedy na Kramáre, ale nic nezistili, vraj to súviselo s refluxom.

deedol
11. máj 2019

nasmu sa to stalo asi 2x, mal reflux. je to voda, ale aj zaludocne stavy, nic prijemne.

lucia147852
11. máj 2019

V pohode. Aj moja občas vygrcla. Niekedy hneď po pití mlieko a niekedy po čase už len tu seknutu tekutinu. A niekedy keď skôr ale nie hneď v tom boli aj kúsky akoby syra. To zgrcnute mliečko vlastne. To je keď sa moc naje a už sa neboj de. Pokiaľ negrcia prúdom veeela pohodicka 😊

dominika3411
29. dec 2019

Inak ja mam tiez Hipp Combiotik a vygrckava mi vodu po 2 hod od papania

veronika1311986
6. feb 2021

@dominika3411 je to staršia diskusia ale ako ste to vyriešili?môj má 3 mesiace a vkuse z neho ide voda aj s kúskami mliecka .

marhulkahoy
26. jan 2022

@veronika1311986 aj mňa toto zaujíma, síce malému ide ta voda tak maximálne 1x za deň, inak pekne prdi aj kaká 🤷‍♀️ tak neviem či zmeniť alebo co teda..

mess123
23. jan 2023

@dominika3411 prosím vás zistili ste čo to bolo? Moje dieťa ma 4 mesiace a presne toto iste sa nám stáva a dosť často

veronika1311986
23. jan 2023

@mess123
@mess123 u nás to bol reflux neskôr grckal mlieko,neskôr kaše aj prikrmy,neriešila som to s lekármi ,lebo priberal pekné ,okolo roka to prestalo

dominika3411
23. jan 2023

@mess123 ahojte ☺️ nerobte si starosti…naozaj sa nic nedeje ☺️ Mala som mliecko Hipp a sem tam zaspinkal pri mliecku a az po dvoch hidinach grckal mlieko a vodu…aj ked nezaspal , tak mi grckal az hodinu dve po krmeni…ale preslo to ☺️ teraz ma uz tri roky a je zdravy ako buk 🫶🏻 Myslela som si, ze mame reflux…ale proste to preslo