Beba Sensitive

10. feb 2022

Prosím vás, malá má týždne bebu sen. Ale dosť ju zapeka nepomáha ani čajík ani rúrka, dávam aj probiotika, dala som jej cipku, ale vykakala také husté. Po3 dňoch.. Dosť je placliva.. Aj keď som dala rurku strašne sa trápila.. Mam zas zmeniť mlieko? Vdaka

amelie2017
10. feb 2022

Ahoj, s osensitive nemam skuskenost, ale pouzivali sme supreme a hroza. Presli sme na optipro a uplne super.

happymom14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina1503
13. feb 2022

Aj ja jej davam momentalne beba sens. Ale nam tontiez nie je dobre.Sice uz nevygrcka mliecko ale je placliva a ako keby tlacila na kaka a neide jej to.Tak teraz idem jej dneska kupit babylove,dufam ze to uz bude dobre...Uz aj my sme skusali 3rôzne mliecka a so vsetkym sme nieco mali co nam nesadlo.23.2 bude mat 2mesiace.

timi247
13. feb 2022

Áno zmeň, u nás to isté. Prešli sme na hipp bio combiotik a oveľa lepšie

timi247
13. feb 2022

@martina1503 skúšali ste aj hipp?

autor
13. feb 2022

@timi247 áno skúšali, ale kakala také strašné smradľavá zelené tak nám to Dr. Zmenila na bebu.. Teraz skúšam sunar ar a comfort a uvidím.. Ak to nepomôže vrátim sa k hipp.

prvosienka88
13. feb 2022

Aj za mňa určite Loulouka

soul_sister
13. feb 2022

My sme skusili asi 10 mliek 🤦🏻‍♀️ A stale nekakala a pucila sa.. treba ist na gastro na vysetrenie, uz by som znova taku chybu neurobila.

timi247
13. feb 2022

@soul_sister pomohlo to gastro? Aké vyšetrenia bábätku robili? A koľko mesiacov malo keď ste boli? Ďakujem za odpoveď

autor
13. feb 2022

@prvosienka88 loulouka to je niečo ako kendamil? Pozrela som ze je aj kravské aj kozie.. A to je dosť drahé to kozie😒 pomohol vam

a_andrejka4
13. feb 2022

A bebu ha 1 vam nemoze dr. predpisat? My sme mali najskor beba ha a teraz dopija beba sensitive 🙂 no oproti HAčkovej bebe je sensitive husta uz vo flasi 😀

autor
13. feb 2022

@a_andrejka4 mali sme najskôr beba ha. Ale stále hola nafúknutá tak nám Dr zmenila. Beba je hustejšia.. Ale zapeka ju..

prvosienka88
13. feb 2022

My máme to kozie, je drahšie ale malý odvtedy nemal žiadnu bolesť bruška, stolica sa upravila a dokonca sa zmiernil aj reflux. A to sme skúsili Bebu Supreme aj Optipro aj AR, Hami a Nutrilon.

a_andrejka4
13. feb 2022

A masirujes bábu brusko, cvicis s nozickami? Kvapky espumisan napriklad nedavas? My sme mali tiez prve tyzdne tazsie ale vela vela sme masirovali brusko 🙂

autor
13. feb 2022

@a_andrejka4 ako všetko som skúšala, dávam aj probiotika

martina1503
13. feb 2022

@timi247 Este nie.Teraz som kupila babylove ale este jej to nedavam.Este pockam par dni.Aj sa velmy bojim casto vymienat mliecka.Neuskodí jej to?