Bio mlieko z Dm drogérie

nuna55
20. apr 2012

mamičky aké máte skúsenosti s týmto mliečkom pre bábatká?

kisasonka83
20. apr 2012

ahoj maly ho pije od 4mesiaca a nemozem povedat kriveho slova na neho.Mliecko mu sadlo uzasne,bol spokojny,nemal bolesti bruska a krasne prospieva.Teraz sme na Babylove 3 a nemenila by som urcite,ale ono kazdemu dietatku sadne nieco ine,je tu jedna diskusia ohladne tohto mliecka z DM,tak sa mrkni tam.A cenovo je super 4,99eur za krabicu co je podla mna super.

lenuska20
20. apr 2012

@nuna55 ahoj, môj malý ho pije od druhého mesiaca a nemáme s ním žiadne problémy, čo mu Nutrilon robil šaratitu, tak pri babylove je všetko v najlepšom poriadku...a bonusom je super cena 🙂

ajka2323
20. apr 2012

ahojky aj my ho pijeme cca 3 dni a tiež mi to poradila kamarátka 🙂
malinkému moc chuti a čo sa týky ceny súhlasím ,je cenovo najprijatelnejšie 🙂
za cenu bio mlieka som kupovala o polku menšie balenie Hami extra a hodnoty ma bio na rovnakej urovni a v niečom aj vyššie

nuna55
autor
20. apr 2012

moc vám ďakujem už ho mám kupené ale domínavam Nutrilom Hačkový ten malej moc nechutí možno zajtra už vyskúšame 🙂 a ozaj tá cena je suprová

saiffffa
4. aug 2012

babatko by malo pit vase mliecko mamicky a nie ziadne babylove a ine nahrady. Babatko lubi sat z prsnika nie z flasky, tvoria sa mu prve inprinty, robi si vztah s vami, neukrate ho o to kvoli vasej pohodlnosti...

xlucia
4. aug 2012

@saiffffa ty mas doma kristalovu gulu ci co, ked vidis, ktora z nich nekojila z pohodlnosti. milujem taketo varechy do vsetkeho. prvy prispevok a hned mudruje

riave
4. aug 2012

@nuna55 aj my ho mame, syncek ho ma od 4 mesiaca a nemozem nic zle povedat 😉

katka1205
6. aug 2012

suhlasim..toto mliecko je naozaj super a ta cena to je taky bonusik k tomu. maly mi ho pije od 12 mesiacov.. a skusali sme rozne mlieka.. ale jedine toto mu sadlo hned. takze sme spokojni 😉

majusik1
25. sep 2012

používame ho aj my.malemu beba nesadla o nutrilone ani nehovorim,tak som kupila babylove1 a zatial ťuk-ťuk super. a xlucia ma pravdu.nie kazda matka moze dojcit.aj keby akokolvek chcela..je vela dôvodov-zdravotne problemy alebo jednoducho prisla o mlieko...atd...tak netreba davat dokopy krkavčie matky a milujuce,co by dali aj posledne preto aby mohli dojcit..

jerryjanka
4. dec 2012

ahojte všetcia mate stale vypadok? lebo vraj niekde je dostať možno sa vyraba ale dodava sa ho menej - u nas beznadejne nie je a mala mi nechce nič ine piť. Potrebovala by som trojku. Ak niekto zoženiete u vas môžte mi dať vedieť?

ivaiveta
4. dec 2012

Ahoj, mne povedali, že výpadok bude do odvolania pretože vo výrobe chýba nejaká zložka. My skúsime hippkové uvidíme čo na to malá povie..

katuska24
8. dec 2012

Maminky pijem tiež mliečko s DM -ky a malého zapeká 🙂 stolicu má takú tuhú, majú aj vaše ratolesti takú stolicu alebo je to iba náš prípad?

jojomama
8. dec 2012

Ahojte, kopírujem tu môj príspevok z fóra výpadok mliečka Babylove a tak isto ostatné mamičky hovoria, že sa už začína objavovať v DMkach.
Ahoj baby, ja som ho tiež už dlhšiu dobu zháňala v Trnave a okolí a nakoniec mi ho mama kúpila v Rakúsku kde opatruje. Inak som našla, že sa dá kúpiť z Nemecka online, ale poštovné je dosť drahé asi okolo 14 Euro. Inak balenia boli výhodné. Ak by sa tento výpad ešte zopakoval, tak skúste http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss_2?__mk_de... Alebo jednoducho amazon.de a nech vám google preloží stránku do slovenčiny a potom už len do hľadania napíšte babylove milch 1, 2, 3 atd.

julinkazel
28. nov 2017

@saiffffa sa tu furt najde nejaka mamila 😅

gerrwie_girl
13. feb 2018

@saiffffa že pohodlnosti.....viete ono nie každá mamička ma možnosť dojcit. Ani ja ju nemám. A nie sme blbé, my vieme že materské mliecko je najlepšie pre bábo. Každá z nás čo musíme bábätko kŕmiť umelým mliekom sa snaží s tým sama vyrovnať a nepripadat si ako neschopná matka a takéto reči mudrlantiek ktoré mali to šťastie že mali svoje mliecko tomu nepomáhajú.

zuzana2202
15. mar 2022

@kisasonka83
@ajka2323 dobrý večer vy dávate bio dm mliečko