Čo sa stane, keď Nutrilon vymením za iné umelé mlieko?

nikuska2812
8. máj 2018

ahojte chcem sa svami poradit.... Davam malemu Nutrilon umele mlieko a chcela by som vediet ci sa mu nic nestane keby ze ho vymenim za ine umele mlieko. chcem vediet ci nebude mat niake problemy s travenim alebo take nieco :((((( prosim vas o radu Dakujem :D

kika831
8. máj 2018

@nikuska2812 je to velmi individualne. Ja som tak vymenila malemu nitrilon za hipp- mal chudacik hrozne hnacky, vela mi plakaval. Tak som po cca 3 dnoch presla opat k nutrilonu a vsetko bolo opat v poriadku. Preto, ak nemas vazny dovod na zmenu umeleho mliecka a to ktore teraz pouzivas dietatku vyhovuje, tak urcite ho nemen. Tolko moja skusenost.

nikuska2812
autor
8. máj 2018

lebo ako mu davam ten Nutrilon tak malo kakava, a mam pocit ze ho ma slabe to mliecko...

asia83
8. máj 2018

@nikuska2812 Štyri dni chovali malú v pôrodnici Nutrilonom (ja som si nemohla vybrať), kým sa mi mlieko spustilo mlieko, potom sme došli domov a hneď som jej dala Sunar. Nikoho som sa nepýtala. Malá lepšie znáša Sunar ako ten Nutrilon.

nikuska2812
autor
8. máj 2018

ahojte nema nahodou niekto na predaj z Kysuckeho Noveho Mesta alebo aj okolia:?????Surne by som potrebovala este dneska ak by sa dalo Umele mlieko.... dakujem vopred naoyaj :/

lubik87
9. máj 2018

@nikuska2812 a koľko je to.malo ? Moja kaká každé ráno čiže raz za den ..pokiaľ ho neboli bruško nemen mlieko a nerad sa tu ale s pediatrom...v každom prípade je nevhodné striedanie mliek u tak malého.babatka ....