Divné papanie

katches69
21. okt 2022

No caute, mam otazku. Dcera 2m predcasne nar 33tt.
Sme na um. Ked sme boli v nemocnici a to sme boli 3tyzdne tak to nerobila, az ked sme prisli domov.
Pokazde ked ju krmim tak pri cca polke mliecka alebo menej zacne tlacit šponovať sa a pritom pije mliecko. Robi to pri kazdom jednom krmeni aj v noci. Mame koliku. Neviem ci to moze byt tym. Berieme kvapky probiotika. Mame flasu antikolikovu , mliecko arkove. Skusali sme hocake polohy na rukach vo vyvysenej na posteli na boku, takze nekomfort pri piti to nebude. Len je to divne robi to neustale..

katina02
21. okt 2022

Neviem, či to môže mať súvis, ale tak spánku to tak u nás bolo, že lepšie Šimi spal, keď bol v perinke, že toľko nerozhadzoval rúčkami, nôžkami. Nemôže to byť aj v tomto prípade tak, že by ju niečo rozrušovalo napríklad?

katches69
autor
21. okt 2022

@katina02 aj ked bola v perinke tak to robila a uz v perinke ani nechce byt ani v ulitke v nicom. Takze neviem vobec, ak ked ju mam na rukach to robi ked papa

layla123321
21. okt 2022

@katches69 skúsila by som častejšie odgrgavat počas kŕmenia a navštíviť pediatra, môže to byť aj niečo neurologické alebo len trávenie... Určite lepšie podebatovať s profesionalom ako nejakú blbosť zanedbať. Držím palce. A ešte mi napadá intolerancia na laktózu.

katches69
autor
21. okt 2022

@layla123321 skusame, dam odgrgnut a potom dopit a niekedy to pomoze a niekedy nie, a ta intolerancia na laktozu to neviem teda, su aj mliecka bezlaktozove?

katches69
autor
21. okt 2022

@layla123321 na neurologii sme boli a v poriadku ale o tomto som jej nepovedala zasa no ale poviem na ko lebo pride mi to divne

layla123321
21. okt 2022

@katches69 áno, sú aj bezlaktozove alebo existujú kvapky, ktoré pomáhajú tráviť laktózu, napr ColiPrev

katkari
15. nov 2022

@katches69 reflux, palenie zahy….

monjed
20. feb 2023

@katches69 dobrý deň, prišli ste na to prečo sa to dialo alebo to prešlo? máme podobný problém. ďakujem za odpoveď.