• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dojčenské mlieko HIPP. Áno alebo nie?

22. mája 2016 
My sme pouzivali nutrilon. Mali sme velke bolesti bruska a strasne mi maly plackal. Tak som presla na hipp AR plus Milchzucker a odvtedy mame kludny zivot. Maly mi placka len ked je hladny. Som s hipp znackou velmi spokojna
27. mar 2016 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano hipp je hustejsi. Moj drobec zacinal s 90ml teraz nam 120 je malo. Nakolko rastieme potrebuje AJ viac papat . ale kazdemu babu vyhovuje Ina znacka. Nam teda naozaj sadla tati hipp
27. mar 2016 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
@valentinkaa lenze mnohe mamicky, prvorodicky taketo veci bud nevedia alebo neriesia az kym sa nieco nestane :( @babu15 tak vzdy je tam riziko, ze mliecko nesadne, ale treba vyskusat, ved svet sa neruca. Ktore od nich skusate? Snad to dobre dopadne a nebude mat problemy :slight_smile:
30. mar 2016 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.
@maslenka47 jasne, ze zacneme materskym, len sa obavam, ci to bude stacit. :slight_smile: @kvetka589 @valentinkaa ja som myslela, ze nebudem musiet hladat umele mlieko, ale ked som sa s kamoskami rozpravala, tak ze je lepsie byt ready na vsetko. Baby ale ved kazde mlieko by malo obsahovat probiotika a take latky nie? @stanusa89 dufam a verim, ze bude dobre! :slight_smile: @mamickajanka dvojicky uzivit, to sa ani necudujem. To muselo dat zabrať. @iwusteeek prosim? to vazne sa nieco taketo stava? :( nie ja si dam velky pozor na to aby nase dietatko dostalo vsetko potrebne co pre rast a zdravie potrebuje. @babu15 este stale papate mliecko od nich? stale je vsetko ok?
4. apr 2016 o 13:50  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.
@evkafekete dalo to zabrat, ale pozri boli aj na umelom mlieku a nic im neni, su zdrave, krasne rastli a papali akoby to bolo materske mlieko :slight_smile: len treba vybrat to spravne mliecko a vzdy bude ako ma byt..
5. apr 2016 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.
@evkafekete musis sa pricinit o to aby bolo dobre ;) hlavne hlavu hore keby bol akykolvek problem s mliekom. Mam pocit, ze deti su coraz vyberavejsie co sa mliek tyka, takze mozno bude treba vyskusat viacere, ale hlavne je to nevzdat ;)
6. apr 2016 o 13:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od rosinolka.
@evkafekete tiez mam rovnake obavy ale tak snad to nejako zvladneme :slight_smile: mne doktorka odporucila mliecko umele keby nieco, tak ani nejdem vymyslat a hladat ine. Ked bude treba vyskusam toho a ked nebude sediet tak vymenime :slight_smile:
8. apr 2016 o 18:32  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.
@kriskika a dlho ste hladali um? :slight_smile: @mamickajanka to dufam, ze tak bude aj unas ak budeme musiet byt na umelom. Pre mna je podstatne aby rastlo a aby nemalo zdravotne problemy. @stanusa89 jasne, ze sa pricinim budem robit vsetko pre to.. @rosinolka aj ti odporucila nejake konkretne ci len znacku?
11. apr 2016 o 18:14  •  čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.
@evkafekete presne to co popisujes je najdolezitejsie. Nejde o cenu, ide o dieta ako umele mlieko prijme ako mu sadne, ci bude mat pravidelnu bezproblemovu stolicu atd :slight_smile: drzim palce!
12. apr 2016 o 11:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kriskika
@kriskika ahoj. Mozem sa opytat kde kupujes toto mlieckoosvedcilo sa mi to hipp baby combiotik ale to sme dostali a chcem ho ist kupit ale chcela by som vediet kde sa naj oplati a co priblizne stoji? Ďakujem :slight_smile:
20. máj 2016 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada0207 ahoj. Ja kupujem toto mliecko v Nemecku. TU soji 9,85€ u nas na SK som ho objednavala v lekarni a vyslo ma na 11,25€ takze poradit neviem presne KDE ho treba objednavat u nas na slovensku. Mozno przrite stranku nejaku ak by bola moznost objadnat. Podla mna by to vyslo lacnejsie :slight_smile:
21. máj 2016 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada0207 ahoj. Nasla som jednu stranku. A oplatia SA tam objednavat mliecka. TU je :slight_smile: http://www.lekaren-bella.sk/zbozi/3031185/hipp-mleko-hipp-1-bio-combiotik-600g
22. máj 2016 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kriskika Hipp predava DM drogeria, Kaufland alebo lekaren.
22. máj 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jonnie ja kupukem len v Mülleri :slight_smile:
22. máj 2016 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kriskika ďakujem ti velmi pekne :slight_smile:
22. máj 2016 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jonnie ďakujem! :slight_smile:
22. máj 2016 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hipp je super, mlieka, kaše, príkrmy,kozmetika, nedám naň dopustiť. overené mojimi 2detičkami :grinning:
22. máj 2016 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok