stanusa89
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.
stanusa89
13. apr 2016

Mne velmi pomaha obycajny prieduskovy caj alebo bylinkove cajiky

stanusa89
13. apr 2016

@kvietok227 snad to ze vymenit doktorku vam pomoze.. drzim palce 🙂

stanusa89
13. apr 2016

Dnes idem ukuchtit pizzu a nejake kolaciky, kedze pridu svokrovci na navstevu 🙂

stanusa89
13. apr 2016

najlepsim riesenim by bolo odist jeden od druheho na urcitu dobu a obidvaja by ste zistili ci si chybate..ak ano snazili by ste sa spravat k sebe uz lepsie a ak nie tak vas vztah nema sancu na prezitie

stanusa89
13. apr 2016

@dasa71 tak o tej predajni som este snad ani nepocula. Oni maju v ktorych mestach predajne?

stanusa89
6. apr 2016

@huahua to je zaujimave ze cokoladu ano ale ine nie 🙂

stanusa89
6. apr 2016

@fuska kiezby takych bab ako ste vy bolo viac 🙂 vsade je coraz viac negativity a uz zacinam mat toho plne zuby

stanusa89
6. apr 2016

musia chciet obaja len v tom pripade to ide .)

stanusa89
6. apr 2016

kocky ste sa do mna pustili 🙂 ja som to nemyslela zle, ale ja vacsinu bab co poznam tak ked presli na pravidelnu stravu tak im to pomohlo. 🙂

stanusa89
6. apr 2016

@mamickajanka ved mne je to v konecnom dosledku aj jedno, pretoze si to zaplatim tak ci tak len reku na aku cenu sa mam asi pripravit 🙂 @eleonorcha jedneho klbu? a co sa tyka casti chrbtice tam sa cena ako pohybuje, to nevies nahodou? @helen111 to je dost, ale asi moc navyber mat nebudem, ked nechcem cakat :/ @vlastulina v Ruzomberku? cize to si aj dochadzat musela, ale bez problemov nie? Za aky cas si dostala termin?

stanusa89
6. apr 2016

@evkafekete musis sa pricinit o to aby bolo dobre ;) hlavne hlavu hore keby bol akykolvek problem s mliekom. Mam pocit, ze deti su coraz vyberavejsie co sa mliek tyka, takze mozno bude treba vyskusat viacere, ale hlavne je to nevzdat ;)

stanusa89
6. apr 2016

fasirky so zemiakovou kasou 🙂

stanusa89
5. apr 2016

@lubaska21 gratulujem, len tak dalej 🙂

stanusa89
5. apr 2016

tiez by som odporucila acidko a biely jogurt a take podobne veci papat

V diskusii: Strava pri zápche
stanusa89
5. apr 2016

@mitena ta morska je krasna 🙂

stanusa89
5. apr 2016

my sme mali dnes len palacinky 🙂

stanusa89
5. apr 2016

grecko je fajn destinacia, tam by som ti odporucila ist 🙂

V diskusii: Dovolenka 2016
stanusa89
5. apr 2016

@dasa71 som rada ze si ma v tomto pochopila 🙂 A vies mi poradit nejaku spolahlivu firmu?

stanusa89
11. mar 2016

@valentinkaa ako samoplatca vychadza magneticka kolko prosim ta? ja Ti rozumiem ved cakat na termin, to je cele zle. Si vezmi ked niekto ma naozaj velke problemy a teraz len magneticka moze odhalit co cloveku je a on len mesiace na vysetrenie bude cakat, ved to moze do takeho stadia prerast, ze az.. To je toto nase zdravotnictvo.

stanusa89
11. mar 2016

@evkafekete v prvom rade Ti chcem povedat aby si sa neobvinovala ak nahodou nebudes mat dost mliecka, lebo tiez som si tym obdobim presla a velmi ma to trapilo. 🙂 aj ked tvoj pripad to snad nebude. Treba najst mlieko ktore bude prave tvojmu dietatku vyhovovat to znamena aby nemalo z neho zapchy, alebo naopak hnacky a aby mu vobec chutilo.

stanusa89
11. mar 2016

@marcelatje to je ten lepsi pripad :D

stanusa89
11. mar 2016

@evicka547 to je tazko mne otec dlho tvrdil, ze plac je prejavom slabosti.

stanusa89
11. mar 2016

@salome_01 staci ak sa budes riadit zasadou, ze jest 5krat denne v malych davkach a nie hluposti 🙂

stanusa89
11. mar 2016

@jakelina pockaj vyrastie a budes moct piect znovu 🙂))

stanusa89
11. mar 2016

@marcelatje to by si sa cudovala 🙂 ja mam v okoli aj take mamicky, co maju 29 vyzeraju na 45 a robi im problem sa aj s dietatom ponahanat po ihrisku.