Infants Dophilus plus - môže zapekať?

boglarkaszabova
16. dec 2018

Ahojte 🙂 mám takú otázku, že či je možné to aby infants dophilus plus zapekal bábätko?? Mojej malej ho dávam cca 2 týždne a odvtedy mi nevie kakať jedine len pomocou rúrky. 2-3 dni nekaká. Je na UM Nutrilon omneo comfort 1. Ďakujem za odpovede.

bleblu
17. dec 2018

A kolko ma? Lebo infants dophilus plus je az od 5 rokov, to iste ale bez plus je od narodenia, ak sa nemylim. Urcite nezapeja ak berie spravny, nam velmi pomohol

midori123
17. dec 2018

@boglarkaszabova ahoj, ja mam tiez taky pocit ze plusky moju malu zapekaju. Ma 5 rokov, problemy so stolicou ma uz dlhodobo, no akonahle nasadim plusky, cista katastrofa. Prave teraz to riesim ze dnes je to stvrty den co nekaka😓😓
Skusim ich vysadit a uvidim co z toho bude. Ale uz som na nervy😓

zuzka1008
17. dec 2018

@boglarkaszabova
@midori123
a prečo to dávate? Ja som malej dávala keď mala problém že mala dlhodobo takú redsiu stolicu a vtedy jej sa jej to upravilo

boglarkaszabova
autor
17. dec 2018

@bleblu to odkial mas ze od 5 rokov je pluskovy? Ved ho mozu aj novorodenci. Mala ma 2 mesiace

boglarkaszabova
autor
17. dec 2018
bleblu
18. dec 2018

@boglarkaszabova ja mam pocit, ze je to na krabicke napisane, pozri, volakedy som ho pouzivala a to bez plus bolo na krabucke napisane za pre deti do 5 rokov, a s plus bolo dolu napisane ze od 5 rokov, ale mozno sa mylim

bleblu
18. dec 2018

@boglarkaszabova ano to bez plus je pre deti do 5 rokov, a to s plus do 15 rokov, takze ja som pouzivala tie slabsie ked boli taki malicki, ako tvoja, prislo mi to vhodnejsie, ale mozno moze aj tieto neviem

boglarkaszabova
autor
18. dec 2018

@bleblu uz mame zmenene mliecko na sunar expert AR comfort odvtedy uz pekne kaka 🙂🙂🙂