Je lepšie mlieko Nutrilon alebo Sunar?

vranka19
17. feb 2014

Aké mlieko je lepšie sunar alebo nutrilon

lindaa1
4. mar 2014

my kupujeme mlieka Topfer v OC Central alebo EUROVEA, od zaciaktu s podavanim spokojnost.

achojka
4. mar 2014

Kvalitovo je to asi podobne, ale z mojej skusenosti detomviac chuti SUNAR 🙂

anulienkalenka
8. jún 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

U nás si drobec v podstate sám vybral Sunar. Je na ňom najspokojnejší. Už sme začali s príkrmami a na stave núdze (keď nieje čas príliš variť), si vždy objednám aj pár kaší, alebo sunárek do ručičky.

julinka29
27. jún 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

A s kade objednávaš?

anulienkalenka
27. jún 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Už to tu niekto písať. Objednávam z feedo.sk Mávajú tam dobré ponuky oproti akciám v klasických obchodoch.

nela4
27. jún 2017

Ja som vždy objednavala tu jhttpsjhttps://www.mall.sk/detske-mlieka?b[]=sunar&gcl...

nela4
27. jún 2017

@nela4 mall.sk nejde ten link

23katarina23
29. jún 2020

Ja som sa dočítala že s nutrilonu veľa detičiek zapeka a čo poznám tak mi to vraveli aj moje známe s 10 deti zapekalo 9 🤷🤷 ... Je to individuálne samozrejme no na Nutrilon som za posledné obdobie nepočula dobre názory ☝️ vraj je tam dosť veľa chémie a viac palmoveho tuku ... Ale samozrejme treba si odsimat dieťatko ono vie najlepšie

mirka2305
22. mar 2024

@povuma a neboli bábo bruško po sunáre?