Je lepšie mlieko Nutrilon alebo Sunar?

vranka19
17. feb 2014

Aké mlieko je lepšie sunar alebo nutrilon

siska53
17. feb 2014

@vranka19 take,ake sadne babatku. Kamoska farmaceutka mi povedala,ze uz vsetky mlieka su dost kvalitne,rozdiel mozno v chuti,vraj nutrilon je sladsi...
my sme pri synovi pouzivali bebu a teraz sa pokusam dceru naucit na hami..
uvidis,co vam sadne. Treba vyskusat.

ankasem
17. feb 2014

my sme pouzivali Sunar Complex, zo zaciatku asi 1 mesiac ju prehanalo ale potom si zvykla nan, je lacnejsi ako nutrilon , tak aj kvoli cene som zacala so sunarom,, od roka uz sackove a potom krabickove sme zacali davat

brady1
17. feb 2014

jednoznačne Nutrilon

tjajka
17. feb 2014

ahoj, nam Nutrilon nesadol, pijeme Hami kedze aj kasicky Hami malemu chutia. ked nechce ciste tak mu primiesam na den aj bananove mliecko Hami 🙂

danula.ch
17. feb 2014

@vranka19 mne deti nutrilon nechceli, mladsia aspon sunar. ja som zase pocula, ze nutrilon je horkasty. ale neskusala som 😅

jastemi
17. feb 2014

My davame Sunar Complex, mala ma 2 mesiace ,Nutrilon som davala zo zaciatku dvojickam,ale tiez sme potom presli na Sunar.Mne osobne Sunar chuti lepsie 🙂

marianka3
17. feb 2014

nám nesadol Nutrilon a ani Hami a Beba......pijeme Sunar complex a nemáme žiadne obtiaže 🙂

rheia27
17. feb 2014

@vranka19 tazko povedat 🙂 kazdemu ine sadne.....
my sme mali do 10mes Nutrilon HA a potom sme presli na klasicky Sunar Original (complex jej nechuti), sunar je inak sladsi

monhla
17. feb 2014

Neterka bola na Nutrilone a po tom čo skončili kvôli krvi v stolici 2x v nemocnici. Potom im doktor povedal, nech dajú Sunar a zrazu bolo včetko o.k.
Ďalšia zasa vyskúšala 3 mlieka a sadol až Nutrilon.

No a teraz si vyber ! Skús a uvidíš. Na Tvojom mieste skúsim Sunar, Hami, Bebu /cena 🙂 / a ak nebude vyhovovať tak Nutrilon.

iwesska
17. feb 2014

My mame vybornu skusenost so Sunarom Nutradefence. Je drahsi ako ten obycajny, ale obsahuje probiotika, tak nezapeka. Nutrilon bol strasny - chutovo a strasne zapekal.

klincek
17. feb 2014

@vranka19 u nas jednoznacne sunar. nutrilon preklinam doteraz..ale kazdemu dietatu sadne nieco ine, mozno prave tvojmu ten nutrilon.
u nas funguje to, ze co chutilo mne, to aj detom-tak ak mas moznost, ochutnaj a rozhodni sa, co das 😉 (samozrejme toto je "babska rada")

dankako
17. feb 2014

Urcite Nutrilon 😉

vranka19
autor
17. feb 2014

@ankasem No ja by som chcela tiez sunar kvôli cene . Zo začiatku sme papali bebu ha ale s tej ho zapekalo a stále plakal teraz dávam ten nutrilon a je trosku lepší a chcela by som začať ten sunar a nestastane nic dieťatku ked sa tak vymiena mlieko

edvelyn
17. feb 2014

Kazdemu babu sadne daco ine.my sme davali nutrilon1 ale mala bola z neho hladna a len z neho cikala.presli sme na sunar.ale z neho mala zelene stolice a bolelo ju brusko.nevedela sa sama vykakat.potom sme objavili nutrilon extra ktory je hustejsi a ten ju aj zasitil aj brusko bolo v poriadku.samozrejme ho prestali vyrabat.mala ma 5mesiacov ale aj tak sme uz presli na nutrilon2 lebo je hustejsi.

klincek
17. feb 2014

@vranka19 uz si si prepocitavala cenu oboch mliek na 100g? lebo sunar oproti nutrilonu nevychadza ovela lacnejsie..aspon co si pamatam, nebol tam velky rozdiel. pred asi rokom zmenili krabice, balenie sunaru uz nie je 600g ako byvalo, ale len 500g, a cena stupla. teda original sa oplati, ale complex je dost drahy. a original robia az od 3ky.
inak velmi si maminy chvalia aj babylove mliecko, je vraj dobre znasane a cenovo velmi fajn. nad nim si neuvazovala?

vranka19
autor
17. feb 2014

@klincek nie neuvazovala ale to mlieko kúpim iba v dm drogerii však a aka je cena

klincek
17. feb 2014

@vranka19 ano, len v DMke, to je nevyhoda..cenu ti neviem povedat, ale asi tam bude dost rozdiel. DMka mava tie "svoje" vyrobky o dost lacnejsie v porovnani s inymi znackami.
a aky stary je tvoj syn? lebo az uz mal 10 mes, tak ten sunar original by som ti urcite odporucila, je perfektny.

medovka14
17. feb 2014

treba podla mna vyskusat 🙂 nasa mal nutrilon a stale z neho grckala, presli sme na bebu a vsetko bolo ok 🙂

vranka19
autor
17. feb 2014

@klincek dnes má akurát dva mesiace

klincek
17. feb 2014

@vranka19 jaj, to je malinky. babatkam by sa prilis casto nemalo menit mlieko. ak mu ten nutrilon nevadi, vydrz mesiac a uvidis..ale ak mu nesedi, radsej vymen, nech sa netrapi (vlastna skusenost, ja som cakala zbytocne dlho).

janulik2008
17. feb 2014

Náš Vladko ma nutrilon a je na nom ako to nazvat zavisly. Teraz uz menej ma tei roky ale ked bol mensi furt ho chcel teraz uz ma max jednu flasu na noc niekedy ich bolo aj päť a je sladky nutrilon sme skusalo so sesternicou teda ten ochuteny prvyneviem ten sme nnestihli

vranka19
autor
17. feb 2014

@klincek najprv som mu dávala bebu ha ale s tej sa nemohol vykakat a bol strašne uplakany malo spal a teraz je lepší a vyspi aj tri hod.

povuma
17. feb 2014

@klincek Sunar complex 1 je 600g 😕 , cena 8-10€, podla mna je stále lacnejší ako Nutrilon 😉 ale suhlasím, že netreba často menit mlieka, ked mlieko sadne, a bábo je spokojné, mne to nestojí za žiadne peniaze ho stresovat zmenou mlieka, možno až od polroka...nám naštastie Sunar vyhovuje, ale ja som rovno začala s ním, lebo som s ním mala dobré skusenosti 😉

klincek
17. feb 2014

@povuma to vazne? ja som ho kupovala ako 600gramovy v starom dizajne, potom ho prebalili a stavila by som sa, ze ho bolo menej. ale ak ho stale kupujes, budes mat pravdu ty. a v tom pripade nie je co riesit🙂. my sme zacali s nutrilonom, nechala som sa zblbnut. ale moje deti vedia, co je dobre, len mame to dlho trvalo..🙂
@vranka19 beba vela deti zapeka.
ako pise povuma, ten sunar je predsa len v 600g baleni. tak ak chces zmenit, skus ho po tom mesiaci..a mozno po case zistis, ze uz ani menit nechces🙂.

jerryjanka
17. feb 2014

babylove 😀

ankasem
17. feb 2014

@vranka19 ja som sunar kupovala cez feedo.sk vyslo ma lacnejsie ked som brala naraz 6 krabic.. minuleho roku to bolo :D

povuma
17. feb 2014

@klincek no pozerala som schválne na www.mall.sk a sunar 6*600g 56€ A NUTRILON 6*800g 78€....čiže ked dobre počítam, vyjde mi len trochu drahšie ten Nutrilon, ked by bol 600gramový, stálo by šest balení o 2,50€ viac, to nie je velká čiastka 😉 😉 😉 40centov drahší 😉 😉 😉
http://www.mall.sk/detske-mlieka/nutrilon-1-6x-...

klincek
17. feb 2014

@povuma no vidis, tak som zblbla vstupne udaje, ale vysledok som si zhruba pamatala 😀 ..viem, ze tam nebol prilis velky rozdiel.
mne to bolo v podstate vtedy jedno, menila som mlieko kvoli vracaniu, nie kvoli cene..len som to tak zo zvedavosti prepocitala, ked kazdy tvrdil, ze sunar je lacny 😉

alexandra1104
17. feb 2014

ahoj ja odporucam Nutrilon kedze ho mala predpisany nutrilon ha 800G ma vyslo na cca 10e ale podla mna je to uplne jedno mlieka su skoro stoho isteho vyrobene ak nie aj rovnake takze sa mozno potom rozhodovat od ceny

makumba26
18. feb 2014

no ja nakupujem jedine na feedo.sk skoro každý mesiac majú nejakú super akciu 😀 😀