Skúsenosti s mliekom Kendamil 1

nikoleta17
21. mar 2020

Ahojte ake mate skusenosti s mlieckom kendamil 1? Negrcka ? Stolica v poriadku ? Neboli brusko?

nikpa
21. mar 2020

@nikoleta17 nie, ani z hami ani z kendamil. Ale treba vyskúšať, každé dieťa reaguje inak.

daniela123321
31. mar 2020

Ja mám napríklad zlú skúsenosť s Kendamil..mali sme klasické aj Bio a bolelo ju bruško a vodnato z neho kakala..tak sme prešli na Nutrilon Profutura a spokojnosť.. každé dieťa je iné.. treba vyskúšať

nikoleta17
autor
31. mar 2020

@daniela123321 dakujem vyskusame no my sme uz druhy mesiac na france lait 1 a maly sa nevie sam vykakat no obcas sa mu podari ale to je uplne cely dokakany a take dost vodnate a lepkave

relaxx11
16. apr 2020

ja si Kendamil neviem vynachváliť. Začali sme v nemocke Nutrilon HA, pokračovali sme Colics, keďže malého hrozne polhodku po papani bolelo bruško a plackal, potom sme skúsili Kendamil 1 a odvtedy akoby uťalo. žiadne place, žiadne problémy s kakanim, veselé spokojné a pazrave babatko (aj mne chutil ked som ochutnala). priberali sme normalne od neho aj ked je plnotučné. Nutrilon nechcem uz ani vidieť, s tou sojou a rybim olejom v zložení nech si to jedia sami výrobcovia