Ktoré umelé mlieko je najkvalitnejšie?

22. apr 2023

Baby prosim tie, ktoré ste venovali tomu čas, ja už som zúfala z tých zložení. Ktoré UM je najkvalitnejšie? Na cene absolútne nezáleží. Prvého sa mi podarilo kojiť len chvíločku a prešli sme na Sunar premium, aj mu sadol. Ale teda chcem byť nachystaná a druhému vybrať naoazj najlepšie mliečko ja viem že každemu dieťatku sadne iné a tak ďalej ale ide mi o zloženie samozrejme ak by nesadlo siahnem po inom.
Otázka je či ostať pri tom sunare premium alebo vyskúšať napr. Kendamil alebo iné.

Veľmi ma láka pre prípad potreby vybrať mlieko ktoré sa dá kúpiť už aj zarobené (v niektorých prípadoch mi príde paktickejšie hodiť do tašky taketo mliecko).
Ale sunar premium taketo mliecka uz nema a ani mať nebude. Kendamil ma ale nie pre slovensky trh daju sa kupit len v UK a neposielaju na slovensko.
Viem len o nutrilone, hipp a bebe ale ani jedno z tychto sa mi moc nepozdáva čo sa týka zloženia. Alebo sa mýlim?

Prosím ak niekto robil takyto prieskum skúste poradiť 🙏🏽

simikb
22. apr 2023

Zacinali sme s Kendamil, ktore obsahuje aj zelezo a podoba sa najvaic materskemu mlieku (tvrdi sa). Aktualne mame uz Bebu Comfort😉

hederamonstera
22. apr 2023

Nutrilon Profutura, Kendamil Bio

jaskolka
22. apr 2023

Nejde o najkvalitnejšie mlieko. Ide v prvom rade o to, ktoré bábätku sadne. Môžeš mať najsuper zloženie, keď bábätko to bude zapekat, bude grciat, a bude revat pri každom pokuse vykakat sa.
Proste musíš skúšať, poznám mamičky, čo skúsili aj 3-4druhy az potom sadlo mlieko. Umelé mlieka su veľmi pozorne testované, zloženie a obsah živín je presne vyratany, nie je to, že od buka do buka si to firmy robia. Je to sledované a kontrolované, keď bábätku sadne hocijaké mlieko, môžeš byť kľudná, že dostáva to, čo potrebuje

autor
22. apr 2023

@jaskolka ja som sa ale pytala na niečo iné. A prve mlieko by som rada skusila s najlepsim zlozenim a ak nesadne skusim ine. Aj som to napisala. Takze mna zaujima nieco ine.

jaskolka
22. apr 2023

Ale ty rozumieš, čo sa snažím povedať? UM všetky sú kvalitné, len majú iné pomery živín.
A proste ide o to, že nie všetkým bábätkam ten ktorý pomer sadne.

bluemoon24
22. apr 2023

Mrkni na ig profil babyfoodbyadela - nedavno delala srovnavacku velkeho mnozstvi UM a ma to fakt krasne zpracovane.

lorin29
22. apr 2023

Hipp🙂pozri si zloženie 😊naozaj kvalitné aj znama dáva malému a spokojná 😊

autor
22. apr 2023

@jaskolka no ano každe je kvalitne ale niektore su lepšie a niektoré su horšie tak ja sa pytam na tie lepšie.

autor
22. apr 2023

@bluemoon24 ďakujem 😊

autor
22. apr 2023

@lorin29 hipp som pozerala len ma celkom odradza palmovy olej. Inak som bola rozhodnuta ze skusime hipp kvoli tomu ze maju aj zarobene mliecka ale toto ma odrádza

sapetka
22. apr 2023

Za mna hipp combiotik

sapetka
22. apr 2023

Najbohatším prírodným zdrojom kyseliny palmitovej je okrem materského mlieka práve palmový olej (obsahuje až 60 % kyseliny palmitovej). Žiadny iný prírodný zdroj neposkytuje dostatočné množstvo kyseliny palmitovej podľa vzoru materského mlieka. Preto HiPP pracuje s BIO palmovým olejom. Snaží sa svojim zložením materskému mlieku priblížiť čo najviac.

henka123123
22. apr 2023

Za mna nutrilon urcite..a potom uz ked boli vacsi zr uz to mali len ozaj ze rano a vecer tak babylov...

lucusa1
10. máj 2023

@simikb dobry den my tiez presne takto istokendamil a bolelo brusko teraz beba comfort brusko sice neboli ale ma huste tvrdkave kako tak neviem co s tym 🙈

macica1706
10. máj 2023

Kendamil bio

simikb
11. máj 2023

@lucusa1 no ja som najprv myslela, ze hovienko ma z malo vody, ale kedze posledne tyzdne viac pije, tak dopijeme krabicu co mame a ideme na DM mlieko 🤷a teda davam jej probiotika

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beahavala
20. júl 2023

my davame malemu sunar bio mlieko a som s nim spokojna lebo mu uplne sadlo, nemenila by som

simikb
21. júl 2023

@lucusa1 my sme zostali pri Bebe nakoniec, lebo sa rozjedla, ale kamaratka sla do nejakej DM znacky

2006_1211
21. júl 2023

Mi máme nutrilon

ninah1486
23. júl 2023

ja ani neviem podla coho by som isla urcite, ktore je kvalitne a ktore menej...davame hlavne take, ktore maly pije bez akychkolvek problemov