Mamičky v Anglicku. Akú značku umelého mlieka používate?

dididi30
9. apr 2008

dakujem mamicky za pomoc...
a pytam sa tych co nemozu kojit, dakujem ze mi nebudete davat konzultacie o zdravosti materskeho mliecka, nie som prvorodicka..... 🙂

bybi
9. apr 2008

ja pouzivam aptamil 🙂

dididi30
autor
9. apr 2008

bybi dakujem za odpoved, akurat som bola vcera v lekarni a len tak som si kukala umelie mliecka a zastavila sa jedna mamicka, ze tento aptamil je fajn....inak ty si na to mliecko ako prisla, vyskusala si aj ine??

bybi
9. apr 2008

Najprv sme mali Hipp, ale potom mi aj baby hovorili, ze najlepsi je aptamil, tak sme zmenili a sme spokojni. Je aj najdrahsi, ale ja stale kojim, tak ho az tak vela neminiem 😅 😀 A vyhoda je, ze ked idem na SK, maju ho aj doma, len sa vola nutrilon 🙂

dididi30
autor
9. apr 2008

jaj taaaaaaaaaaaak, tak aj pri malej som mala nutrilon ale ten zahuteny bo mi vrackala, takze som rada ,ze o tom viem a cena mi nevadi, manzel prispeje 🙂 a zas ked bude drobec taky jedak ako moja dcera, tak to ho moc neminiem., ale radsej nech papa, nech aj ake papave dieta si uzijem 🙂 a ako vlastne ste na to prisli ,ze je to nutrilon??.....a gratulujem ku kojeniu, ja by som chcela tiez, no neviem ☹

bybi
9. apr 2008

Ja som nevedela, priniesla som si z UK a nutrilon ma presne to iste balenie, presne tak isto vyzera, len sa inak vola. Tak som si domyslela, ze je to to iste 🙂 A preco myslis, ze nebudes kojit 😨

dididi30
autor
9. apr 2008

no kvoli malej ona mlileko ani teraz nepije a mozno ani drobec nebude chciet, mala mi ho velm igrcala, tak preto sa do poredu istim, ze ak by bol taky isty ale nemusel by ☹ bola by som stastna kebyze kojim

ifrimka
14. apr 2008

ja dokrmujem s sma gold, minieme tak 1 mesacne pretoze nim krmime len 1x denne, po kupeli....mne poradili v porodnici, ze je dobre (maly nechcel prvy den vobec jest, tak to skusali striekackou i s poharika umelym mliekom)