Mesačné bábo sa pučí a nevie sa vykakať

24. máj 2020

Ahojte maminy. Mám mesacne bábo je na um. Mala hipp combiotik z toho sa dosť pucila dávala som espumisan l. Lekárka jej predpísala Bebu sensitiv. Dávam ho týždeň. Po najedeni nie vždy sa Puci, tlačí, ocervenie. Potom neviem z toho pucenie zaspať. Dávam baby calm a biogio. Masirujem, cvičím. Niekedy musím na kakanie použiť teplomer čo.u sa ale branim. Ja neviem čo skúsiť ozaj. Mám ešte 2rocneho syna a mestami som dead. Syn bol na UM Sunar AR nedám na dopustiť. Len zas meniť mlieko no neviem

queen_mary
24. máj 2020

Nemas lekarku v ba v ruzinove? 😅 s liekmi aj mliekom isla tak isto. Maly mal koliky a beba sensitiv bola so vsetkych najhorsia. Tak hnusne z toho kakal, ani mu nechutilo.

Skus rektalnu rurku.

brana512
24. máj 2020

Niekedy býva problém aj D vitamin viem ze niektoré baby keď zmenili za iný D vitamin tak sa polepšilo, odporúčam aj krém pupik tak sa volá pomasirovat bruško s ním. Dobre mlieko je aj kendamil len je drahšie no má 900 gramov, ja som malej dávala dvojku ale museli sme prejsť na iném- DM bio inak je super a hodnotami veľmi podobné kendamilu. Kendamil mal dosť cukru a bola z neho ako vystrelena

evitka83
24. máj 2020

Tiez ma napadol d vit, zeby mohol byt problem. Alebo skuste formu comfort. To je na zapchu

autor
24. máj 2020

@queen_mary nie máme pedinu inde, ale zvyknú dávať asi to z čoho niečo majú. Nechcem moc meniť mlieko ale pokiaľ mala bude stále nekludna tak určite zmenim. Ja nie som moc zástanca chémie ako espunisan a podobne, preto to malej nechcem dávať. Kamoska v lekárni mi povedala ze vela mamin skúsi aj 5,6 um pri bábätku než pridu na to čo najviac vyhovuje. A ak sadne mlieko tak okrem možno probiotik nie je potrebné dávať nič. Toto sme mali pri malom v 2 mesiacoch dostal Sunar AR a nic ine som mu nedávala. Žiadne bruško nebolelo, nic

queen_mary
24. máj 2020

My sme presli tak asi vsetkymi. Skoncili sme pri dm bio, vtedy som prestala pouzivat aj rektalnu rurku. A potom sme presli na kendamil, lebo je chutnejsie a aj zlozenie je lepsie 🙂

autor
24. máj 2020

@evitka83 dávam znacku devit neviem či môže byť v ňom problém

autor
24. máj 2020

@queen_mary a ako často ste menili UM

queen_mary
24. máj 2020

Niektore po 4 dnoch, niektore po dvoch tyzdnoch. To zistis intuitivne a pocitovo, a uvidis na dietati..

adika51
26. máj 2020

Biogaiu dávaj stále ale skus ešte sab simplex. A keď tak pomôž rukou nech sa netrápi. Prvý dojceny aj dokrmovany a používala som rurku 4 mesiace. Druhý čisto dojceny a používala som 6m rurku a v pohode. S prikrmami začali kakat jedna radosť. Len veľmi by som nešla do hustých mliek ako napr hipp. A fakt skúšať mlieko a po týždni až dvoch vymeniť.