Mlieko do termosky

dovidopp
12. nov 2022

Ahote maminky prosím vás o radu, v noci si robievam mlieko do termosky maly vsta papať každú chvíľu ale v pólku noci pije už studené lebo termosku neudrží teplo ako ste to riešili ? Kúpili sme si ohrievač fliaš alebo inú termosku ? Prosím o radu

viestta
12. nov 2022

Robila som vždy čerstvé. V termoske prevarena voda a zarobila som čerstvé.

dovidopp
autor
12. nov 2022

@viestta ano ale tá termoska tu vodu teplu neudrží celu noc

bluemoon24
12. nov 2022

@dovidopp to mleko v termosce je MM nebo UM? Protoze neni moc dobry napad mit na celou noc zadelano mleko v termosce. Ja to delam tak, ze mam nachystane porce UM, studenou vodu v lahvickach a dolevam varici vodu z termosky. Mam z DM obycejnou za 10€ a je super 🙂

dovidopp
autor
12. nov 2022

@bluemoon24 mlieko je obyčajne s tesca prevarim ho a dám do termosky maly má rok aj 2 mesiace

viestta
12. nov 2022

@dovidopp kúp lepšiu termosku. My sme mali kojenecku z DM a ta držala teplotu slušne. Mame aj outdoorovu a ta podrží horúcu vodu 12 hodín v pohode.

zuzanockamt
12. nov 2022

@dovidopp A prečo nezohreješ v mikrovlnke vždy čerstvé?

nikdenikto
12. nov 2022

Inak....rok+2m, to by už tiež nemusel piť v noci každú chvíľku. Skúsila si dať napiť vody?
Inak by som asi tiež dala vždy čerstvé mlieko zohriať

menojejedno
12. nov 2022

Moja rada robím to tak tiež kup si novú termosku .. v termoske si necháš prevarenu vodu . A keď sa drobec zobudí nalejes vodu zarobiš čerstvé mliečko . Ja si nechávam aj vo fľaške trochu vody prevarenej a zmiešame pol horúcej pol tej už vychladnutej čo som tam naliala predtým . Aby to bolo hneď pitne

nikpa
12. nov 2022

@dovidopp to je ozaj problém zarobiť pokažde nové mlieko? Ohriať si tu trošku vody zaberie necelú 1 minútu, nalejes do fľaše, nasypes UM potrepes a máš. Alebo ešte ľahšie, vodu rovno v sklenenej fľaši ohrejes v mikrovlnke... Nechápem čo riešis, či si taká pohodlná, lenivá alebo čo?! A určite by som dieťaťu nedávala niekoľko hodín zarobené mlieko z termosky 🤦

veronikaszabova
12. nov 2022

@nikpa ona dava normalne mlieko, nie UM

petkasaurus
13. nov 2022

@dovidopp zarabam vzdy čerstvé, mam ohrievač flase a mlieko sa ohrieva, kym prebalujem.. Ved zarobene mlieko sa moze konzumovat do 2 hod max, ak nie je v chladnicke.

filodendron
14. nov 2022

@dovidopp je to narocne v noci, ale naozaj by som nedavala teple mlieko do termosky na celu noc. Ty to citit nemusis, ale tie bakterialne procesy uz zacali. Bud teda ohrievat cerstve, alebo skusit UM a tak ako zienky radili, do termosky horucu vodu, do flasky studenu a tak si namixujes.

dovidopp
autor
14. nov 2022

Prečo ste niektore take zaostalé a nechápave? Hore vyššie som písala že to nejde podľa vás len s osobných dôvodov robíte sa tu na neviem čo hráte sa na naj matere a a popritom ste každá jedna zúfalá a každú chvíľku vipisujete na modrom koniku 😅✌️

zuzuliennka1
14. nov 2022

@dovidopp pises, ze v noci robievas mlieko do termosky, potom napises ze termoska neudrzi TEPLU VODU a v tretom komentari nakoniec napises, ze prevaras tesco mlieko🤦🏼‍♀️🙄 tak ake mlieko teda davas? kto sa v tom ma vyznat?
a ze ti neudrzi teple - je chyba termosky, kup kvalitnejsiu