Môžem zmiešať Nutrilon HA a klasický Nutrilon?

majusa15
13. jún 2014

ahojte, mam otazku, maly ma 15mesiacov, krmeny bol od 1mesiaca klasickym nutrilonom, len teraz musime použivat nutrilonHA , len ten mi odmieta, myslite, že by som ho mohla zmiešat? resp. spravit 90ml klasickeho a 90ml HA a dat do jednej flasky? (maly ma hnacky, a bez mliečka nezaspi a dr nam doporucila HA), dakujem

majusa15
autor
13. jún 2014

este podotýkam ,že tem klasicky nutrilon mu tam chcem dat len preto, aby to malo aspon trocha tu chut na kt. bol zvyknuty 🙂

nicolle21
13. jún 2014

@majusa15 fuha, to je dost zvlastny postup.. my hnackujeme tiez, teda, uz sa to lepsi, ale sme na nemliecnej diete, pritom HA pijeme od narodenia, proste bez neho musi vydrzat, neda sa nic robit.. ja si myslim, ze pri hnackach ide prave o to vylucenie tej bielkoviny, ktora v HA mlieku nie je, mozno preto ho dr nariadila.. a tym, ze to zmiesas sa tam zase dostane.. inak v samotnom miesani by som osobne az taky velky problem nevidela

majusa15
autor
13. jún 2014

lebo maly mi nic nechce jest, len vodu pije, a tak asi ho necham vyhladovat a pockame až mu pride nieco na chut...

mirkava
13. jún 2014

@majusa15 my ked sme prechádzali na HA cko z materského mlieka tak sme skoncili v nemocnici na výžive a potom sme ho par týzdnov papali, teraz sme dostali koliku takze papame NUTRILON anti-colics ale to HAčko neviem či si ho skúsila vypiť je fakt dosť zlé, nečudujem sa ze mu nechutí, ale miešať by som ich nemiešala iba ak by to dr povolila...