Neocate v Košiciah - cena

viktoria293
1. okt 2017

Dobrý deň. neviete kde sa dá zohnať mlieko neocate advance v Košiciach a za akú cene. Za radu ďakujem.

bibistec
2. okt 2017

Na gastre vam.predpisu
Meviem.ako.na.volno

zuzkagu
2. okt 2017

je aj na predpis, volno predajne je ale cena okolo 75€ no ppozor može byt vsade na objednavku

viktoria293
autor
2. okt 2017

@zuzkagu pytala som sa gastrologicky a ona nevie o tom ze take mlieko vobec existuje a na objednavu na Slovensku vsade pise ze nemaju tento produkt.

viktoria293
autor
2. okt 2017

@bibistec mozno ze aj predpisu ale v ziadnych lekarnach nemaju.

zuzkagu
2. okt 2017

@viktoria293 preto píšem že aj v lekárni je na objednávku. Nie cez net. A nie všetky to robia. Určite skús nemocnicnu Lekaren. To mlieko dodávajú tak že v pondelok objednas štvrtok donesú alebo štvrtok objednas v pondelok donesú. To mlieko je drahé a poisťovňa ho prepláca do 1 roka. Po 1 roku výnimočne. Musi byt vážnejšia diagnoza. A ak mlieko gastro lekárka nepozná tak ju výmen.

slzinka23
2. okt 2017

U nás v Ružomberku sa dá v hocktorej lekárni objednať. My sme ho do 1r mávali na predpis a doplácali sme cca do 4€ za 1 mliečko, teraz máme na predpis neocate junior.

viktoria293
autor
2. okt 2017

@slzinka23 ale to je neocate lcp nie advance

viktoria293
autor
2. okt 2017

@zuzkagu uz som bola skoro v kazdej lekarni. nikde nic.

ella2015
2. okt 2017

@viktoria293 Pýtala si sa či Ti to vedia objednať a či sa vôbec ten Advance vozí k nám?To by malo byť mlieko od roka vyššie ak sa nemýlim

zuzkagu
2. okt 2017

@viktoria293 no musíš hľadať. U nás v tt sa dalo objednať iba v 1 lekárni. V BA viem že v lekárni v detskej nemocnici. V Pezinku sme nenašli žiadnu lekáreň.

zuzkagu
2. okt 2017

@viktoria293 skús kontaktovať dodávateľa resp výrobcu.

viktoria293
autor
3. okt 2017

@zuzkagu
@ella2015
dobre dakujem vam

bibistec
4. okt 2017

@zuzkagu ma este napadlo ze kamaratke rovno gasteologicka tusim davala tak pripadne tak

zuzulienkafazulienka
4. okt 2017

My už mame neocate junior. Dáva sa od roka a ako píšu všetci je viazane na predpis gastroenterológa. Predpísať obmedzený počet krabíc môže aj pediater ale po určitom veku a počte krabíc je potrebné aj schválenie revízneho lekára. Môj syn ho má od cca 2 týždňového bábätka a prešli sme všetkými čo sú. Na voľno ho nepredajú a ak aj áno čo by nemali cena je okolo 75€. Je na objednávku a často býva výpadok. Lekári ho najnovšie nahrádzajú mliekom Alfamino.

minax
4. okt 2017

My už dlhodobo objednávame v galérii v lekárni a bez problémov do 3 dni ho vždy máme.a lekára prosím ťa preboha vymen.my máme 2 roky a stále nám ho prepláca poisťovňa.

viktoria293
autor
8. okt 2017

@minax mylslite v galerke co je v KE ?

minax
8. okt 2017

@viktoria293 áno samozrejme,lekáreň benu 🙂

viktoria293
autor
11. okt 2017

@minax dobre dakujem pekne?