• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nutrilon Comfort. Máte s ním skúsenosti?

16. marca 2017 
Ahojte dievcata,poradte.Mam 6tyzdnove dievcatko,mlieko moje nemam.Mala som nutrilon Ha ten ju zapekal potom pija nutrilon comfort a z toho ma koliky tak mi dala doktorka nutrilon antikolik a ten mi nechce jest+ jej dava kvapky coliprev.Da sa povedat ze nechce ziaden nutrilo.A krmime sa na 5 krat co tak strasne place a cvici s celym telom.Dakujem za rady.
5. apr 2016 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@divozienka25 awoj..no nám pomohol na stolicu jednoznačne nutrilon ha..potom sme mali problémy z refluxiou.dr.nam predpísala ar.ale z toho sme stále hladný.a aj nemôžeme spať lebo nám stále treba odgrgavat z prázdnoty.tak sme prešli na nutrilon confotr.ten nás aj nasiti máme dobrú stolicu a aj spánok...a nám zabral za dva dni.a už bola stolica v poriadku
12. aug 2016 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ncora mozem sa opytat sice to uz je starsia tema ale ak ste pouzivali nutirlon comfort malo vase dieta normalnu stolicu lebo u nas tiwz vidimz e koliky vymizli mala je lokojna spinka atd. Aj stoli je riedka len ke strasne zaoachajuca to predtym lri bebe nemala aj ked ju mala strasne tuhu a lroblemy s kakanim atd atd.
16. mar o 06:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok