Nutrilon Comfort verzus Sunar

mazia
30. dec 2015

Dobry den, chcem da opytat ci nema niekto skusenost s tym, ze moj maly ma 3 tyzdne a davam mu nutrilon comfort, je husty ako kasicka,... existuje nejake ine mliecko ktore by ma
maleho zasytilo? Pocula som nieco na sunar nutradefensis mam ho vyskusat? Nutrilon kupujem len kvoli nasyteniu nie zeby mal nejake tazkosti,... z obycajneho nutrilonu
bol maly po hodine hladny,.. skusali sme aj bebu comfort ale z toho zvracal sj kakal,...,ma niekto skusenost s hustejsim mlieckom?

skoupilka1
30. dec 2015

@mazia ak maly pekne prospieva z nutrilonu comfort, nema ziadne problemy, nezapeka ho a ani z toho prilis nezvracia nemen mu uz mliecko. Tot moj nazor😊

mazia
autor
9. jan 2016

@skoupilka1 poslednu dobu dost vela zvracka z kazdej davky,... chcela by som vediet ci sunar nutradefense je hustejsi ako nutrilon comfort, strasne ho boli brusko, nespinka....

janulik66666
18. jan 2016

co znamená, že dosť zvracká? ako mám odhadnúť, či zvracká málo alebo veľa po papaní?

mazia
autor
19. jan 2016

Mala spm na mysli ze zracia kazdy den, ale nie po kazdom papani

salexandra
19. jan 2016

A nevyskusala si hami citlive brusko proti grckaniu? To je taktiez huste mliecko. A nemoze byt, ze prave od husteho mliecka ho boli brusko, ze tazsie vie kakat?

mazia
autor
19. jan 2016

@salexandra praveze kaka pravidelne kazde rano, ... skusala som len bebu comfort ale zvracal a prehanalo ho,... ked som mu dala nutrilon kladickybtak bol stale hladny, jedol kazdu hodinu.