Môžem k Nutrilonu comfort primiešať obyčajný Nutrilon?

katarina49
31. júl 2012

ahojte ,chcem sa opytat ci mozem primiesat trochu nutrilonu do nutrilon comfort ?zda sa mi ze malicka pomali pribera od comfort a stale je hladna ,dakujem za rady 😉

katren
31. júl 2012

a naco ho tam chces primiesavat??? ved ked je hladna, sprav jej vacsiu davku do flasky.... 😉

klincek
1. aug 2012

urcite by som nemiesala. radsej sprav vacsiu davku, pripadne krm castejsie, alebo zvaz zmenu mlieka.

zofia16
1. aug 2012

prosím vás baby, a aký je rozdiel medzi comfort a normálnym nutrilonom? Ďakujem

lucky14
1. aug 2012

mne v lekarni odporucili miesat lebo tiez bol malinky stale hladny a prehanal ho comfort samostatny .....ale rozhodla som sa zmenit.....a presli sme na nutrilon extra a bol super...aj spokojne brusko aj krsne kakanie. 😉 no myslim ze riesenie nie je vacsia davka lebo zaludocek by to bud vratil nazad alebo malicka by aj tak viac nechcela vypit lebo uz sa citi plna...len nie na dlho

maslenka47
1. aug 2012

Ano mozes ich zmiesat, takisto ako mozes zmiesat nutrilon 1 a nutrilon 2 pri prechode na "vyssi" level. Ono zase ale zavisi od toho, preco papa comfort. Nas maly papal comfort kvoli skrytemu refluxu pol tyzdna, tak ho zapieklo, ze som to vyhodila aj s krabicou, potom dostal nejaky prasok na zahustenie nutrilonu 1 obycajneho, to malo podobny vysledok... Som si povedala, radsej nech si obcas grcne ako ked ma kakat raz za 4 dni so strasnym revom. Grckanie sa postupne upravilo s pridavanim nenutrilonovej stravy. Od 8meho mesiaca papa nutrilon len rano a vecer (ano ja viem ze na krabici je napisane, ze "musi" viac, ja mu radsej dam jogurt)