Odkedy používate vodu z vodovodu na prípravu mliečka?

babatko88
2. mar 2011

Ahojte maminy, tak by ma zaujímalo odkedy používate vodu z vodovodu na prípravu mliečka a kaší pre svojich anjelikov. Lebo Lucka lezie riadne do peňazí, máme už 9 mesiacov a už len jedno balenie, tak rozmýšľam, že začnem variť vodu, ako ste na tom vy? A ak už varíte z vody, tak ju prevárate, či len ohrievate? Díky za odpovede 😉

krtica11
7. mar 2011

mi sme kupovali dojčensku vodu do tretieho mesiaca a potom sme začali prevarať vodu nemal žiadny problem 🙂

winona24
8. mar 2011

ja som bola tiež taká úzkostlivá mamina a kupovala som malej Lucku....ale sú to naozaj vyhodené peniaze...kúpili sme filtračnú kanvicu a objavili chuť naozaj dobrej vody....takže pri druhom dieťati by som vôbec neriešila Lucku a podobné "baby vody"... 😉 😉

majulienka27
8. mar 2011

naša malá má dva roky a odkedy sme prešli na umelé mliečko od vtedy kupujeme lucku, tak sme si zvykli že teraz už automaticky kupujeme aj keď by sme už nemuseli ale čo keby sme nechceli tak by sme nekúpili

katka159
8. mar 2011

malému som dávala Lucku do 1 roka potom som mu ešte 3 mesiace kupovala Drobčeka ale to len s toho dôvodu že sme si dali spraviť rozbor vody a bol staršne zlý úplný zákaz pitia.....ale ak mate vodu dobrú tak sa od 10 mesiace nemáš čoho báť.... 😉 🙂

najjulinka
8. mar 2011

Ja len z prevarenej vody z kohutika.. .Lucku a ani nič podobne som v živote nekupila...

mircalla
9. mar 2011

Co clovek to nazor ako vidim, clovek si nevyberie....My zatial Lucku, ale tu asi odpoved nedostanes, kazdy Ti povie inak. Ja sa spytam radsej pediatricky.

bronia13
9. mar 2011

neexistuje na SK nieco take ako filter na vodovy kohutik? my sme to tak vyriesili aby sme nemuseli kupovat vodu nie kvoli peniazom ale kvoli tomu aby som to nemusela trepat na prve poschodie a potom kde to skladovat - to moj nazor

chantal21
9. mar 2011

Ked sme boli detmi a aj nasi rodičia boli detmi, stale sa pila prevarena voda z vodovodu a sme tu zivy a zdravi,A balene vody to je len zivotny styl a hlavne BIZNIS BIZNIS A ZAS LEN BIZNIS

salma22
9. mar 2011

od malinka som jej robila mliecko z vody z vodovodu, nekupovala som ziadne stolove vody

iguazu
9. mar 2011

Ked tak kritizujete, ze balena voda je v plastovej flasi.....a co flase na mlieko, plastove lyzicky, misky? To Vam nevadi? Alebo krmite deti nerezovym priborom?

janellemia
3. júl 2013

ja som mojmu krpcovi kupovala dojcensku vodu do 5mesiaca a potom mu babka dala neprevarenu vodu z vodovodu, ze sak to moze... ze ked ona bola dieta ziadne dojcenske vody sa nepredavali a nieco na tom bude, od 5.mesiaca pije cistu vodu z vodovodu bude mat dva roky a je tu zdravy a krasny 🙂 takze tiez by som z toho velku vedu nerobila...

bubinko83
3. júl 2013

odjakživa? 😀

lucinocka
3. júl 2013

Nevidim zmysel kupovat balenu vodu a prevarat ju :D mala odkedy sa narodila do 6 mesiacov pila prevarenu s vodovodu, na pitie takisto, od 6 mesiacov na pitie neprevaram , na mlieko jej prevarim raz denne a dam do termosky

egyptanka
3. júl 2013

Od narodenia a neprevarenu.

prasiatko30
3. júl 2013

Nikdy vzdy len flaskovu - ale my vobec nepijeme vodu z vodovodu nechuti mi je prilis tvrda 😎

majushka
13. aug 2013

do 7.m. sme kupovali balenú, ale nemyslím, že to bolo potrebné...ako sa minulo posledné balenie, skúsili sme neprevarenú z vodovodu a odvtedy ju iba ohrievam v mikrovlnke 🙂

jespera
15. aug 2013

od narodenia - este aj toto kupovat...neblaznite

mirindah
15. aug 2013

od narodenia len som ju prevarala

salome_82
15. aug 2013

Malá je dojčená, takže vodu som jej začala dávať až v 6. mesiacoch a to z vodovodu a neprevarenú.

blumchen2
15. aug 2013

moja dcera je dojcena len 6 tyzdnov a tiez dostavala neprevarenu vodu z vodovodu od 6m. nie sme napojeni na verejny vodovod, mame vlastnu studnu.

bambibam
15. aug 2013

od narodenia - prevarila ,zaliala - zatiaľ nemáme tlačiareň na € 😀 😀 😀

althejka
15. aug 2013

ja mam kanvicu na filtrovanie a od narodenia ju pouzivam, pekne z vodovodu,prevarila som a bolo. nekupili sme ani jednu balenu vodu.

adriana89
15. aug 2013

ako dlho sa musi prevarit voda z vodovodu??? niekto mi povedal ze 10minut treba a az potom podavat co je na tom pravdy...lebo v konvici sa 10min varit nebude...ci staci len ked zacne vriet...dakujem za rady 😉

dida38
15. aug 2013

ani pri jednom som nekupovala balenu vodu....prevarala som na pripravu mlieka obycajnu z vodovodu.....a teraz uz piju vsetci aj VAnesska aj neprevarenu od smadu...na mlieko prevarim.....

miku1
15. aug 2013

Vodu z vodovodu som dávala po roku. Dovtedy som kupovala Drobčeka a aj som ho prevárala.

rejaa
15. aug 2013

Daj si vodu otestovať, či je dobrá. Norma dusičňanov pre dospelého je 50, ale pre dieťa do 3 rokov je iba 15. My máme studňu a tá nespĺňa detskú normu. Ale vodovod ju možno spĺňa. Kupuj drobčeka, ten je lacnejší. Ja ho malej aj preváram a budem to robiť do jej 3 rokov.