Odmietanie umelého mlieka

natalia_ff
13. júl 2018

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať či s tým nejaká mamička mala problém pri svojom dieťati. Moja malá ma 6 a pol mesiaca a asi posledný týždeň mi odmieta mliečko spapá ale polovičnú dávku z toho čo jedla predtým. Bojím sa že to je pre ňu este malo. Prikrmy papame od ukončeného 4 mesiaca. Pred týždňom bola chorá ale počas choroby papala normálne.

pininka
13. júl 2018

Ak papa prikrmy,nemusis sa bat. Su deti ktore znacne potom znizia prisun mlieka a mozno este nieje uplne fit, pripadne jej idu zuby. Neboj,ono to zasa prejde.

natalia_ff
autor
13. júl 2018

@pininka tak to asi bude kvoli zúbkom, lebo ako bola malá chorá mala tú 6 chorobu a doktorka povedala, že sa to vyskytuje pri prerezávanie zúbkov a má take belasté opuchnuté spodné ďasná tak to budú asi zúbky

damaar
14. júl 2018

Moja sa od 8 mesiaca rozhodla, že mlieko nepije. Dôvod netuším, ale zato zje aj dva biele Kunín jogurty za deň. Mlieko proste nevypije, nasilu jej ho nedám, vie čo potrebuje aj sama tak som to aspoň konečne po troch mesiacoc prestala riešiť a stresovať. Ale keď jej šli zuby a po očkovaní tiež pila len tak polovičato, možno to bude tým.

sinda11
14. júl 2018

@natalia_ff moja malá si tiež vo veku tvojej povedala,že s mliekom koniec. Teraz keď jej dám fľašku vytláča ju a nechce ani troska. Riešim to tak,že jej robím kaše kde používam UM. Tiež som si myslela,že jej idú zuby ale ešte ziaden a to ma 8,5 mes. Aj jogurty jej už dávam. Mlieko nechce ani za svet.