Prdíky po zaradení mlieka Nutrilon HA2. Čím to môže byť?

elinka27
24. apr 2008

Ahojte,chcem sa poradit.Od 5.mesiaca davam malemu Nutrilon HA2, a mam pocit,ze odvtedy prdi dost casto a nahlas dokonca sa pri tom jeduje.Riesim dilemu,ci by to mohlo byt tym mliekom,alebo ze by to bolo tym,ze uz ma prikrmy? 😕

nataly
25. apr 2008

elinka27,my sme na tom rovnako. Myslla som si, ze to má maly z jablckkovej vyzivy, ale aj ju nepapa, tak prdka ako divy. a aké prikrmy mu davas? 😉 😉

elize
25. apr 2008

tak mi sme zacali pit mlieko c. 2 asi pred tyzdnom a prdiky su tiez veeeelmi hlasne a musi pri tom aj viac tlacit. Dokonca aj stolica je tuhsia. Ale ja umelym mliekom len dokrmujem.

nevesta
25. apr 2008

Joj baby, moja prdi uplne desne, asi je to naozaj tou dvojkou, nic ine nema zmenene... Normalne som dnes musela vetrat po poobednom spanku izbu... Nejde o to, ze su hlasne, ale smrdia viac 😝 Jablckovu kasu sme tiez skusili, ale nema uspech...

elize
25. apr 2008

nevesta a ja som uz upodozrievala z toho smradu manzela 😀 😀 😀

valhali
26. apr 2008

my sme po zavedeni dvojky mali tiez smrdlave prdiky a aj stolica smrdela ako vajicko,tak sme to vyriesili probiotikami a odvtedy prdiky,ani stolicu necitit vobec. Dokonca ked sa mala pokaka,tak to necitim,musim preventivne stale pozerat do plienky 🙂