Zapekanie po Nutrilone a aj po Amilku

janka12350
24. okt 2017

Ahojte.. prešli sme z nutrilonu na amilk pretože ju zapekalo ked mala dva týždne tak sme začali brť amilk teraz má mesiac a prroblém stále pretrváva ..skušala som aj probiotika k tomu linex teraz zase biogaiu a stále nevie kakať len s pomocou...a mám pocit že je stále hladná urobim jej 90 vypije a plače m usim dorobiť ešte 30.. aby sa ako tak ukludnila..a to nevydrží ani 3 hodinky ale max dve a znovu je hladná..čo si op tom myslíte ???

unctadorg
24. okt 2017

Tak rastom dieta bude jest viac a viac. Moj okolo mesiaca tiez pil 120-150ml ale bol kojeny. Ak ju zapeka mozno nevyhovuje mlieko

dai
24. okt 2017

@janka12350 tak myslim ze mesacne dieta uz pije viac ako 90ml... ono mozno place lebo ma koliky, nemusi zapekavat... tak male deti placu z roznych dovodov, mozno len napapa vela vzduchu a nafukuje ho... etc. .

nelinka2009
24. okt 2017

Ze ma koliky. Rektalna rurka a glycerinove cipky. UM mas,davat len kazde tri hodiny, urcite nie skir. Skus mlieko babylove z dm.

lubi40
24. okt 2017

@janka12350 kludne davaj 120-150ml akurat by mali byt vacsie odstupy. Niektore deditky su vacsi jedaci, ini zase mensi.
Sku ine mlieko, tych mliek je hadam aj 10 druho, skus sunar, babylove alebo skus HA

janka12350
autor
24. okt 2017

A tie koliky má z mliečka alebo z toho že nahltá ten vzduch ?...teraz spapala 140 a spinka pekne už 4 hodinu tak asi len viac..jej pýta 🙂..len som sa bala jej vkuse davať každé dve hod..po 90 ale zrejme bola hladnučká