Nutrilon Colics - zápcha

daniela_p
8. okt 2022

Ahojte, od začiatku sme UM (kojila som len týždeň aj som dokŕmovala) mali sme Bebu supremo pro, z ktorej nás zapekalo veľmi aj grcala. Tak sme zmenili na nutrilon colics, začala kakať, no grcala stále, stále však bola nepokojná a veľmi uplakaná, nechcela spať a ani teraz nechce spať, vie byť aj 6 hodín hore a to má dnes 5 týždňov. Skúšali sme Espumisan L, SAB simplex, ale aj baby calm … teraz ju však zas začalo zapekať pri tomto nutrilone, ktorý je na koliky .. stále sa puci, boli ju bruško, prdká len a nekaka ani keď jej dám rúrku, nehovoriac, že mi stále vracia to mlieko .. ja už som zúfalá … ona aj v noci vie spať dokopy max tri hodiny, od rana a celé doobeda neskutočný rev vždy … ja už neviem aké mlieko by jej bolo dobre, dr mi dokopy nič neporadila, v pondelok mame ísť k nej .. z Biogaia sme prešli na probiofix baby a užívame Devit .. ja neviem ako jej pomôcť už :( .. máte s tým niekto skúsenosti prosím ?

marika97
8. okt 2022

@daniela_p nasa mala reflux, preto vela grckala a teda nam pomohlo prejst na nutrilon A.R. v kombinacii s Espumisanom. Myslim, ze A.R. Je vhodnejsi ako comfort&colics. Tiez sme skusali všelijaké kvapky, no espumisan pomohol. A ak ju stske bude zapekat, tak asi len skusat ktory vit. D vam bude vyhovovať

daniela_p
autor
8. okt 2022

@marika97 podľa mňa aj ona ho má a tiež aj kolíky asi .. ja slm romzyslala prejsť na hipp combuotik ha .. uvidím čo mi teda povie dr, len ma zaujímajú reálne skúsenosti, lebo ozaj nebiem ako jej teraz pomôcť 😩

daniela_p
autor
8. okt 2022

Ešte je sj vkuse hladná, akoby sa nevedela z toho mlieka najesť, plus keď aj niečo vygrcá .. tak ona chce jesť kazdu hodinu a aj skôr niekedy 😞 začarovaný kruh to je ..

struhanka
8. okt 2022

@daniela_p Chce to zmeniť mlieko. Niekedy sadne až ďalší pokus. Mnohí si pochvaľujú Kendamil.

daniela_p
autor
8. okt 2022

@struhanka len má 5tt a už mame druhé mlieko :/ .. aj to som počula chvály, aj na hipp .. človek nevie potom, ktoré vybrať a ktoré by sadlo … často meniť tiež nie je dobré, ale ani zas trápiť dieťa so zlým mliekom 😞