Sme na umelom mlieku a stále hladní

dianka21
24. okt 2022

Ahojte maminky. Idem si kvam po radu. Môj synček bude mať 27.10.20022 dva mesiace. Sme na UM mlieku Beba Comfort optipro 1.Dostava už svoju dávku 120ml kde sa už stane ze vypije skoro všetko ale neha tak 10-15ml.Zaspi a zobudí sa niekdy o hodinu inokedy o dve aj pol s revom ze je veľmi hladný až jeho skrkanie bruška je dosť počuť. V noci neprespime celú noc ale podľa neho občas sa zobudíme v noci raz a nadránomi, inokedy za noc aj par krát hore stým ze zase papať. Prosim mala niektorá z Vas tiež taky problém? Nieje UM pre hladné detičky? Lebo na internete som márne hľadala voľakedy bývalo. Alebo. Dakujem moc

anjelicek26
24. okt 2022

Beba by mala byt to najsytesjsie mliecko. Mliecko deti rychlo stravia, 2h v tom veku vydrzat je normalne a aj to, ze chce papat zasa potom uz... je este malicky. Davaj ho ale poriadne odgrgnut, to skrkanie v brusku casto moze byt aj tym, ze este nejaky vzduch tam ostava...

grammarking
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
24. okt 2022

@dianka21 dieťa je samostatná bytosť, takže ty sa kludne najedz a nemusíš to UM a aj spi keď ti dieťa dovolí.....😉bábätko má po pôrode malý žalúdok, spapá koľko vládze.....ak ti zaspáva počas papania, tak ho trochu preber ....

evinku
24. okt 2022

Ahoj... Skus urobiť vývar z ovsených vlociek a namiesto vody (použiješ ten vývar z ovsených vlociek) zarob UM ako bežné robíš... Stolicu bude mať krásnu, nebude bolieť bruško a zároveň aj zasýti... 🤞
@dianka21

mia_von_prag
24. okt 2022

Preboha dvojmesacnemu dieťaťu rob normálne mlieko podla návodu z vody a prášku. Ziadne špekulácie.
V tomto veku je bežné krmenie aj každé 2 hodiny. Sleduj jeho denný príjem. My sme to riešili tak, že sme dali cucnut trochu vody a dudel. Kex nepomohlo, tak normalne ďalšiu davku mlieka

daniela1911
24. okt 2022

Skús mu urobiť mliecko častejšie, šak hladné ho nenechaj, ak si odgrgne a nemá iné problémy. Nech papa častejšie.
To, že nevypije 10ml na konci flášky, nemusí byt znakom, že má dosť. Ale to, že je “lenivý” moja trojrocná nechá aj teraz na spodu fľašky, lebo už je malý tlak a musela by riadne potiahnuť a dopit.

dianka21
autor
15. nov 2022

Ďakujem každému pekne za radu. Uz sme našli spôsob. Papa cez deň každé 2 až 3 hodiny. Vodičku medzi mlieckom tiež dávam. V noci ho nechám nech sa sám zobudí keď je hladný. Dakujem ešte raz